nowoczesne krzesła do jadalni

nowoczesne krzesła do jadalni

Stoły i krzesła z nadrukami Krzesła Joker z podłokietnikami, dostępne w wersji przezroczystej oraz przezroczystej bursztynowej. Krzesła do jadalni w nowoczesnym stylu (10 zdjęć) Krzesło IX jest tak zaprojektowane, by budować wrażenie More »

nowoczesne krzesła

nowoczesne krzesła

Nowoczesne krzesła z naszej kolekcji doskonale sprawdzą się zarówno do biura, jak i w jadalni, urządzonych w podobnym stylu. Z pewnością znajdziesz tu rozwiązania na miarę swoich oczekiwań. Kiss krzesło- Nowoczesne w More »

nowoczensne podnóżki

nowoczensne podnóżki

Wykonujemy projekty wnętrz oraz aranżacje domów jednorodzinnych, apartamentów, mieszkań, od inwentaryzacji do projektu wykonawczego. Oferujemy nowoczesne projekty domów jednorodzinnych naszego autorstwa. Z chęcią podejmiemy się również opracowania indywidualnych projektów domów. Aranżacje na More »

narożniki

narożniki

Silver narożnik do spania codziennego-skóra Gdyby narożniki mogły być gwiazdami, byłaby nią smart Annie. Narożniki rozkładane w zależności od swoich gabarytów mogą idealnie pasować zarówno do salonu, jak i do mniejszych wnętrz. More »

meble w kaszmirze

meble w kaszmirze

Dlaczego warto postawić właśnie na białe meble do pokoju? Ponieważ mogą mieć Państwo stuprocentową pewność, że dzięki swojej uniwersalności pozostaną modne przez wiele. Białe meble do salonu zaaranżowanego w minimalistycznym stylu skandynawskim, More »

 

Zobacz jak wygląda żegluga po popularnych akwenach!

Żegluga po otwartym morzu jest świetnym przeżyciem. Sterowanie jachtem oraz wszystkie czynności z tym związane uczą odpowiedzialności, pracy grupowej i wytrwałości. Pływanie po morskich akwenach jest zainteresowaniem wielu ludzi. Instytucje chcące zachęcić do tej aktywności starają się organizować wyjazdy i szkolenia, podczas których każdy złapie bakcyla.

Kochasz morze i chciałbyś wypróbować swoich sił jako żeglarz? W Internecie znajdziesz wiele stron oferujących rejsy szkoleniowe, które łączą wypoczynek i naukę. Jedną ze szkół żeglarskich zajmującą się kształceniem przyszłych żeglarzy jest Talar-jachting. Prowadzi ją grupa doświadczonych żeglarzy, dla których pływanie jest pasją. Razem z doświadczoną ekipą możesz pływać po akwenach Malty, Grecji oraz Sycylii. rejsy szkoleniowe uczą jak nawigować, w jaki sposób składać i rozstawiać maszt, a nawet jak pracować w pokładowej kuchni. Podczas takiego wyjazdu nie tylko zdobędziesz odpowiednie umiejętności, ale także zwiedzisz kawałek świata. Podstawową zasadą wyjazdu jest dobra zabawa i odpoczynek.

rejsy szkoleniowe są odpowiednie dla osób w każdym wieku. Już nawet dziesięcioletnie dzieci mogą ubiegać się o pierwszy patent wydawany przez ISSA. Jest to Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich, które powstało w celu ujednolicenia systemów szkoleniowych, aby każdy miał takie same szanse na zostanie kwalifikowanym żeglarzem.

Szkolenie prowadzone podczas rejsu to połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną.

Podczas jego trwania na własnej skórze przekonasz się jak wygląda sterowanie jachtem, co jest ważne i na co trzeba uważać. To również świetny sposób na tworzenie rodzinnych pasji. Jeżeli wybierzesz rejs rodzinny, Twoje dziecko od najmłodszych lat może uczyć się żeglugi.

Po odbytym rejsie otrzymasz opinię kapitana, w której wypisane zostaną zdobyte umiejętności oraz czas spędzony na wodzie. Taki dokument jest honorowany przez Polski Związek Żeglarzy i upoważnia Cię do rozpoczęcia starań o wydanie patentu żeglarskiego.