Iniekcja ciśnieniowa i zalety

Iniekcja ciśnieniowa i zalety

Iniekcja ciśnieniowa jest tym, czego potrzebujesz, jeżeli ściany w twoim domu są zawilgnięte. Niestety, takie sytuacji zdarzają się bardzo często, jednak najczęściej są one wynikiem naszych zaniedbań. Zdarza się, że zaniedbania te More »

Promocja finansowa

Promocja finansowa

Marketingowe działania dotyczące naszej działalności finansowej muszą być zaplanowane bardzo szczegółowo. Oznacza to skorzystanie z różnych ciekawych wariantów reklamowych dostępnych w internecie albo też w sferze tradycyjnej. Na pewno zainteresuje nas tutaj More »

Kurtka na żagle?

Kurtka na żagle?

Warunki panujące pod żaglami są niekiedy bardzo trudne i wymagające. Odzież którą wtedy użytkujemy jest eksploatowana znacznie bardziej niż w warunkach normalnych. Musi być zatem naprawdę dobrze przygotowana. Dla żeglarza jedną z More »

SteelSeries

SteelSeries

SteelSeries to marka, która powstała w roku 2001 i wciąż prężnie się rozwija. Zajmuje się produkcją profesjonalnych akcesoriów dla graczy komputerowych. W ofercie SteelSeries znajduje się wiele innowacyjnych produktów, zaprojektowanych specjalnie z More »

Inwestujemy w promocję

Inwestujemy w promocję

Inwestycja w promocję jest koniecznością, jeśli chcemy odnieść sukces w branży. Trzeba brać pod uwagę, że konkurencja nie będzie biernie przyglądała się naszym poczynaniom, tylko weźmie się ostro do pracy i będzie More »

 

Zobacz jak wygląda żegluga po popularnych akwenach!

Żegluga po otwartym morzu jest świetnym przeżyciem. Sterowanie jachtem oraz wszystkie czynności z tym związane uczą odpowiedzialności, pracy grupowej i wytrwałości. Pływanie po morskich akwenach jest zainteresowaniem wielu ludzi. Instytucje chcące zachęcić do tej aktywności starają się organizować wyjazdy i szkolenia, podczas których każdy złapie bakcyla.

Kochasz morze i chciałbyś wypróbować swoich sił jako żeglarz? W Internecie znajdziesz wiele stron oferujących rejsy szkoleniowe, które łączą wypoczynek i naukę. Jedną ze szkół żeglarskich zajmującą się kształceniem przyszłych żeglarzy jest Talar-jachting. Prowadzi ją grupa doświadczonych żeglarzy, dla których pływanie jest pasją. Razem z doświadczoną ekipą możesz pływać po akwenach Malty, Grecji oraz Sycylii. rejsy szkoleniowe uczą jak nawigować, w jaki sposób składać i rozstawiać maszt, a nawet jak pracować w pokładowej kuchni. Podczas takiego wyjazdu nie tylko zdobędziesz odpowiednie umiejętności, ale także zwiedzisz kawałek świata. Podstawową zasadą wyjazdu jest dobra zabawa i odpoczynek.

rejsy szkoleniowe są odpowiednie dla osób w każdym wieku. Już nawet dziesięcioletnie dzieci mogą ubiegać się o pierwszy patent wydawany przez ISSA. Jest to Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich, które powstało w celu ujednolicenia systemów szkoleniowych, aby każdy miał takie same szanse na zostanie kwalifikowanym żeglarzem.

Szkolenie prowadzone podczas rejsu to połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną.

Podczas jego trwania na własnej skórze przekonasz się jak wygląda sterowanie jachtem, co jest ważne i na co trzeba uważać. To również świetny sposób na tworzenie rodzinnych pasji. Jeżeli wybierzesz rejs rodzinny, Twoje dziecko od najmłodszych lat może uczyć się żeglugi.

Po odbytym rejsie otrzymasz opinię kapitana, w której wypisane zostaną zdobyte umiejętności oraz czas spędzony na wodzie. Taki dokument jest honorowany przez Polski Związek Żeglarzy i upoważnia Cię do rozpoczęcia starań o wydanie patentu żeglarskiego.