rożek do karmienia

rożek do karmienia

Rożek uszyty jest z najwyższej jakości bawełny z jednej strony oraz z miłego w dotyku polaru miny z drugiej. Niezwykle popularna wśród mam na całym świecie. Zalecana przez położne. Dedykowana mamom karmiącym piersią More »

remont dachów

remont dachów

Zlecę Remont dachu polegający na. Kompleksowy remont Świetlicy w budynku w strefie ochrony konserwatorskiej. Prace obejmowały. Remont dachu wymaga pewnych formalności. W zależności od zakresu prac musimy dopełnić obowiązku zgłoszenia lub uzyskać More »

agencja sem

agencja sem

Agencja WRC gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług, a pracownicy firmy cechują się dużym wyczuciem potrzeb klienta… Setnika to agencja Sen/SEM, która stawia na zrozumienie specyfiki działalności swoich Klientów. Czy wiesz, że możesz More »

cięcie psd

cięcie psd

Na pytanie, jak przyciąć grafikę w PSD i umieścić ją w kodzie HTML oraz jak stworzyć rewelacyjną stronę w HTML-u wykorzystując kaskadowe arkusze stylów, odpowiedź znajdziesz właśnie tu i teraz. Oferujemy cięcie More »

agencja sem

agencja sem

Agencja WRC gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług, a pracownicy firmy cechują się dużym wyczuciem potrzeb klienta… Setnika to agencja Sen/SEM, która stawia na zrozumienie specyfiki działalności swoich Klientów. Czy wiesz, że możesz More »

 

Zobacz jak wygląda żegluga po popularnych akwenach!

Żegluga po otwartym morzu jest świetnym przeżyciem. Sterowanie jachtem oraz wszystkie czynności z tym związane uczą odpowiedzialności, pracy grupowej i wytrwałości. Pływanie po morskich akwenach jest zainteresowaniem wielu ludzi. Instytucje chcące zachęcić do tej aktywności starają się organizować wyjazdy i szkolenia, podczas których każdy złapie bakcyla.

Kochasz morze i chciałbyś wypróbować swoich sił jako żeglarz? W Internecie znajdziesz wiele stron oferujących rejsy szkoleniowe, które łączą wypoczynek i naukę. Jedną ze szkół żeglarskich zajmującą się kształceniem przyszłych żeglarzy jest Talar-jachting. Prowadzi ją grupa doświadczonych żeglarzy, dla których pływanie jest pasją. Razem z doświadczoną ekipą możesz pływać po akwenach Malty, Grecji oraz Sycylii. rejsy szkoleniowe uczą jak nawigować, w jaki sposób składać i rozstawiać maszt, a nawet jak pracować w pokładowej kuchni. Podczas takiego wyjazdu nie tylko zdobędziesz odpowiednie umiejętności, ale także zwiedzisz kawałek świata. Podstawową zasadą wyjazdu jest dobra zabawa i odpoczynek.

rejsy szkoleniowe są odpowiednie dla osób w każdym wieku. Już nawet dziesięcioletnie dzieci mogą ubiegać się o pierwszy patent wydawany przez ISSA. Jest to Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich, które powstało w celu ujednolicenia systemów szkoleniowych, aby każdy miał takie same szanse na zostanie kwalifikowanym żeglarzem.

Szkolenie prowadzone podczas rejsu to połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną.

Podczas jego trwania na własnej skórze przekonasz się jak wygląda sterowanie jachtem, co jest ważne i na co trzeba uważać. To również świetny sposób na tworzenie rodzinnych pasji. Jeżeli wybierzesz rejs rodzinny, Twoje dziecko od najmłodszych lat może uczyć się żeglugi.

Po odbytym rejsie otrzymasz opinię kapitana, w której wypisane zostaną zdobyte umiejętności oraz czas spędzony na wodzie. Taki dokument jest honorowany przez Polski Związek Żeglarzy i upoważnia Cię do rozpoczęcia starań o wydanie patentu żeglarskiego.