firma sprzątająca łódź

firma sprzątająca łódź

Firma przewozi odpady o dużych rozmiarach z terenów budów, przedsiębiorstw, z zakładów produkcyjnych, posesji prywatnych. Cennik sprzątania to pozycja obowiązkowa każdej firmy świadczącej swoje usługi. Na jego podstawie jesteśmy w stanie orientacyjnie More »

pliki 2d dla projektantów

pliki 2d dla projektantów

Poznaj krótkie informacje z zakresu przygotowania plików Styl do druku od. Polski producent wysokiej jakości filamentu do druku. Pobierz pliki do projektowania łazienki od i 3D. W systemach uniksowych pliki binarne i More »

outsourcing call center

outsourcing call center

Firma decydująca się na outsourcing pracowniczy osiąga wiele korzyści. W przypadku gdy outsourcing okazał się błędną decyzją biznesową, przedsiębiorstwa realizują projekty insourcingowe. Czy outsourcing i SaaS działają w praktyce? Czy wiesz, że More »

stojak na opaski

stojak na opaski

Stojak z wysuwanym pałąkiem do przytrzymywania lalki Stojak plastikowy z wysuwanym, metalowym pałąkiem Stojak sprzedawany jest bez zegarka. Właśnie o takim rozwiązaniu na paski mówiłam; ) Stojak wykonany ze stali, lakierowany proszkowo, niezależna More »

drzwi do mieszkań kraków

drzwi do mieszkań kraków

Inne wzory drzwi dostępne na pozostałych aukcjach Schemat budowy drzwi C i CT. Drzwi RC z ościeżnicą drewnianą lub metalową. Drzwi wejściowe do mieszkań oraz domów. Drzwi wejściowe do mieszkań oraz domów. W More »

 

Wybielanie zębów- prawdy i mity.

Chyba każdy z nas, chciałby mieć piękny uśmiech. Badania socjologiczne wykazały, że ludzie uśmiechnięci są postrzegani jako bardziej przyjaźni i atrakcyjni. Jednak sekretem każdego promiennego uśmiechu są w głównej mierze zdrowe i zadbane zęby a dopiero w następnej kolejności ich biel. Mimo to, że o skuteczności wybielania wiemy od dawna tylko 15% osób zdecydowało się na poddaniu się temu zabiegowi. Wokół wybielania narosło też wiele mitów, skutecznie odstraszających potencjalnych klientów od skorzystania z tej najpopularniej stosowanej metody z zakresu medycyny estetycznej. Przedstawię fakty oraz najpopularniejsze mity na temat wybielania zębów:

  1. Wybielanie szkodzi zębom- prawda i fałsz

Procedura wybielania zębów jest bezpieczna tylko dla osób ze zdrowym uzębieniem. Dlatego przed rozpoczęciem zabiegu konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym i wykluczenie próchnicy, ponieważ wybielenie chorego zęba może prowadzić do jego trwałego uszkodzenia a nawet do konieczności jego usunięcia. Należy także usunąć z powierzchni uzębienia, które ma być poddane wybielaniu płytki i kamienia nazębnego, ponieważ znajdują się na nich bakterie odpowiadające za rozwój próchnicy a także wyleczyć wszelkie zapalenia dziąseł.

  1. Wrażliwych zębów nie można wybielać- fałsz

Reakcja wrażliwych zębów na wybielanie może być różna. Zęby z nadwrażliwością można poddać wybielaniu, jednak przed rozpoczęciem tego procesu trzeba wzmocnić uzębienie na przykład za pomocą szyn okluzyjnych,  wykonania piaskowania zębów czy odbudowę i pogrubienie szkliwa z pomocą specjalnych preparatów z fluorem.

  1. Wybielanie zębów http://www.awodent.pl/pl/profilaktyka/ może być bolesne-prawda

Zęby u niektórych ludzi po zastosowaniu preparatów wybielających mogą stać się nadwrażliwe, do tego stopnia, że ugryzienie czegokolwiek może sprawiać silny i przeszywający ból, antidotum w tej sytuacji może okazać się stosowanie specjalnych past do wrażliwych zębów. Jednak po upływu czasu ( jest to często kwestia indywidualna) zęby regenerują się i ból znika.

  1. Można wybielić zęby raz na zawsze- fałsz

Rezultaty wykonanego wybielaniu zębów są w zależności od metody widoczne po upływie kilku do kilkunastu dni lub natychmiastowo. Należy pamiętać o tym, że procedurę tą trzeba powtarzać, żeby cieszyć się widokiem pięknych i białych zębów. Aby rezultaty zabiegu były trwalsze należy stosować się do wszystkich zaleceń lekarskich.

  1. Każdy może poprawić wygląd swojego uzębienia dzięki zastosowaniu wybielania- prawda

Efekt związany z wybielaniem będzie widoczny u każdego, lecz w różnym stopniu. Zależy to od wielu czynników i indywidualnej sytuacji każdego pacjenta.