sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

Wybielanie zębów- prawdy i mity.

Chyba każdy z nas, chciałby mieć piękny uśmiech. Badania socjologiczne wykazały, że ludzie uśmiechnięci są postrzegani jako bardziej przyjaźni i atrakcyjni. Jednak sekretem każdego promiennego uśmiechu są w głównej mierze zdrowe i zadbane zęby a dopiero w następnej kolejności ich biel. Mimo to, że o skuteczności wybielania wiemy od dawna tylko 15% osób zdecydowało się na poddaniu się temu zabiegowi. Wokół wybielania narosło też wiele mitów, skutecznie odstraszających potencjalnych klientów od skorzystania z tej najpopularniej stosowanej metody z zakresu medycyny estetycznej. Przedstawię fakty oraz najpopularniejsze mity na temat wybielania zębów:

  1. Wybielanie szkodzi zębom- prawda i fałsz

Procedura wybielania zębów jest bezpieczna tylko dla osób ze zdrowym uzębieniem. Dlatego przed rozpoczęciem zabiegu konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym i wykluczenie próchnicy, ponieważ wybielenie chorego zęba może prowadzić do jego trwałego uszkodzenia a nawet do konieczności jego usunięcia. Należy także usunąć z powierzchni uzębienia, które ma być poddane wybielaniu płytki i kamienia nazębnego, ponieważ znajdują się na nich bakterie odpowiadające za rozwój próchnicy a także wyleczyć wszelkie zapalenia dziąseł.

  1. Wrażliwych zębów nie można wybielać- fałsz

Reakcja wrażliwych zębów na wybielanie może być różna. Zęby z nadwrażliwością można poddać wybielaniu, jednak przed rozpoczęciem tego procesu trzeba wzmocnić uzębienie na przykład za pomocą szyn okluzyjnych,  wykonania piaskowania zębów czy odbudowę i pogrubienie szkliwa z pomocą specjalnych preparatów z fluorem.

  1. Wybielanie zębów http://www.awodent.pl/pl/profilaktyka/ może być bolesne-prawda

Zęby u niektórych ludzi po zastosowaniu preparatów wybielających mogą stać się nadwrażliwe, do tego stopnia, że ugryzienie czegokolwiek może sprawiać silny i przeszywający ból, antidotum w tej sytuacji może okazać się stosowanie specjalnych past do wrażliwych zębów. Jednak po upływu czasu ( jest to często kwestia indywidualna) zęby regenerują się i ból znika.

  1. Można wybielić zęby raz na zawsze- fałsz

Rezultaty wykonanego wybielaniu zębów są w zależności od metody widoczne po upływie kilku do kilkunastu dni lub natychmiastowo. Należy pamiętać o tym, że procedurę tą trzeba powtarzać, żeby cieszyć się widokiem pięknych i białych zębów. Aby rezultaty zabiegu były trwalsze należy stosować się do wszystkich zaleceń lekarskich.

  1. Każdy może poprawić wygląd swojego uzębienia dzięki zastosowaniu wybielania- prawda

Efekt związany z wybielaniem będzie widoczny u każdego, lecz w różnym stopniu. Zależy to od wielu czynników i indywidualnej sytuacji każdego pacjenta.