sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

SteelSeries

SteelSeries to marka, która powstała w roku 2001 i wciąż prężnie się rozwija. Zajmuje się produkcją profesjonalnych akcesoriów dla graczy komputerowych. W ofercie SteelSeries znajduje się wiele innowacyjnych produktów, zaprojektowanych specjalnie z myślą o prawdziwych graczach komputerowych; zarówno tych, którzy grają w wolnym czasie dla zabawy i traktują to zajęcie jako hobby, jak i tych, którzy grami zajmują się w sposób profesjonalny. Firma SteelSeries dba o to, aby każda seria produktów była przede wszystkim wygodna w użytkowaniu, aby charakteryzowała się wydajnością oraz naprawdę dobrym designem. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak myszy, klawiatury, słuchawki czy podkładki pod myszy. SteelSeries jest również sponsorem e-sportu, dostarczając graczom sprzęt i akcesoria naprawdę wysokiej klasy. Ponadto, firma współpracuje z wieloma najlepszymi na świecie graczami i miłośnikami gier, aby tworzyć produkty naprawdę odpowiadające wysokim wymaganiom klientów. Czy warto na sprzęt tej firmy wydać nieco więcej niż za podobny od innej marki? Z całą pewnością tak!

Interesują Cię gry komputerowe? Zatem z całą pewnością słyszałeś o produktach firmy SteelSeries, albo, co też bardzo prawdopodobne, właśnie ich używasz. SteelSeries to marka specjalizująca się w tworzeniu akcesoriów komputerowych przeznaczonych dla profesjonalnych graczy. Co charakteryzuje produkty znajdujące się w jej ofercie? Przede wszystkim steelseries stawia na łączenie trwałości i niezawodności z eleganckim, a równocześnie nowoczesnym wzornictwem. Daje to naprawdę wyjątkowe rezultaty, z których korzystają bardziej i mniej profesjonalni gracze na całym świecie. Sprzęt i akcesoria tej firmy zaprojektowane są z bardzo dużą dokładnością. Każdy przycisk i każda powierzchnia zaprojektowana jest tak, aby była jak najbardziej wygodna dla gracza. Celem firmy jest dostarczanie klientom urządzeń peryferyjnych wykonanych w sposób perfekcyjny, aby zapewnić absolutną wygodę. Firma SteelSeries przykłada bardzo dużą wagę do tego, aby wszystkie produkty były właściwie testowane, a przez to pewne i bezpieczne.