sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

Steelseries – co oferuje?

Steelseries http://fyrestore.com/pl/producer/SteelSeries/25 jest prężnie rozwijającą się duńską firmą produkującą wysokiej jakości sprzęt skierowany do graczy. A jak to się zaczęło? Mianowicie swoją przygodę z tymże segmentem rynku firm ta zaczęła od produkcji produktów powiązanych z myszkami komputerowymi. A były to dokładniej podkładki i ślizgacze teflonowe dla konkretnych modeli myszek. Co więcej, z biegiem czasu SteelSeries poszerzył zakres swoich usług także i o inne urządzenia, z którymi to dziś mają do czynienia gracze. A zatem poza wspomnianymi już podkładkami oraz padsurferami marka oferuje także i klawiatury, oraz oprogramowanie dla graczy, słuchawki, jak również własne konstrukcje myszek lub legendarne już gryzonie innych producentów, które to po stosownym odświeżeniu zostają sprzedawane pod nową nazwą. Dzisiaj jednak przyjrzymy się skomplikowanemu urządzeniu, które to zresztą wszyscy znają pod pojęciem: słuchawki.

A mianowicie SteelSeries Siberia Neckband stanowi bardzo ciekawy produkt. Bowiem słuchawki te zaskakują swoja nietypową budową. A do tego jakość wykonania jest tu na bardzo wysokim poziomie. A zatem nic tu nie trzęsie się, nie trzeszczy oraz nie wygina się. A dodatkowo, dochodzi jeszcze interesująca kolorystyka, do tego wyraźnie nawiązująca do nazwy ("Siberia") i iPodów. Ponadto, całkiem dobrze rozwiązana została tutaj kwestia z mikrofonem. Bowiem nie ma potrzeby przekręcania go tak jak jest to w większości słuchawek lub odpinania. A zatem wystarczy użyć tylko trochę więcej siły oraz wsunąć go do środka swojej lewej słuchawki. Jeżeli natomiast chodzi o reprodukcję dźwięku, to mogą być mieszane uczucia. Co prawda Siberia Neckband bardzo dobrze zaprezentują tony basowe, które to są co istotne trochę podbite w odniesieniu do rzeczywistości, jednak z kolei nie na tyle, aby stwierdzić tam wyraźne zniekształcenia. Ale niestety, w czasie już dłuższego słuchania tonów niskich to nasze uszy mogą się nieco "zmęczyć". Co więcej, gorzej może być w sytuacji warstwy sopranowej oraz tonów średnich. Bowiem wyraźny bas preferuje często zagłuszyć nieco tony średnie. A do tego staja się one zdecydowanie za miękkie, a poprzez to mało wyraźne. A zatem wysokie dźwięki stają się już słabym punktem tego urządzenia. Z kolei podczas dłuższych partii słychać już wyraźne zniekształcenia oraz inne niedociągnięcia. Podsumowując, w grach, w których to przede wszystkim pozostaje do czynienia z paletą niskich oraz średnich dźwięków, to SteelSeries Siberia spisują się dosyć dobrze. A więc wyraźnie przedstawiają wszystkie dźwięki, poprzez co namierzanie oraz eksterminacja przeciwników są jeszcze przyjemniejsze.