firma sprzątająca łódź

firma sprzątająca łódź

Firma przewozi odpady o dużych rozmiarach z terenów budów, przedsiębiorstw, z zakładów produkcyjnych, posesji prywatnych. Cennik sprzątania to pozycja obowiązkowa każdej firmy świadczącej swoje usługi. Na jego podstawie jesteśmy w stanie orientacyjnie More »

pliki 2d dla projektantów

pliki 2d dla projektantów

Poznaj krótkie informacje z zakresu przygotowania plików Styl do druku od. Polski producent wysokiej jakości filamentu do druku. Pobierz pliki do projektowania łazienki od i 3D. W systemach uniksowych pliki binarne i More »

outsourcing call center

outsourcing call center

Firma decydująca się na outsourcing pracowniczy osiąga wiele korzyści. W przypadku gdy outsourcing okazał się błędną decyzją biznesową, przedsiębiorstwa realizują projekty insourcingowe. Czy outsourcing i SaaS działają w praktyce? Czy wiesz, że More »

stojak na opaski

stojak na opaski

Stojak z wysuwanym pałąkiem do przytrzymywania lalki Stojak plastikowy z wysuwanym, metalowym pałąkiem Stojak sprzedawany jest bez zegarka. Właśnie o takim rozwiązaniu na paski mówiłam; ) Stojak wykonany ze stali, lakierowany proszkowo, niezależna More »

drzwi do mieszkań kraków

drzwi do mieszkań kraków

Inne wzory drzwi dostępne na pozostałych aukcjach Schemat budowy drzwi C i CT. Drzwi RC z ościeżnicą drewnianą lub metalową. Drzwi wejściowe do mieszkań oraz domów. Drzwi wejściowe do mieszkań oraz domów. W More »

 

Steelseries – co oferuje?

Steelseries http://fyrestore.com/pl/producer/SteelSeries/25 jest prężnie rozwijającą się duńską firmą produkującą wysokiej jakości sprzęt skierowany do graczy. A jak to się zaczęło? Mianowicie swoją przygodę z tymże segmentem rynku firm ta zaczęła od produkcji produktów powiązanych z myszkami komputerowymi. A były to dokładniej podkładki i ślizgacze teflonowe dla konkretnych modeli myszek. Co więcej, z biegiem czasu SteelSeries poszerzył zakres swoich usług także i o inne urządzenia, z którymi to dziś mają do czynienia gracze. A zatem poza wspomnianymi już podkładkami oraz padsurferami marka oferuje także i klawiatury, oraz oprogramowanie dla graczy, słuchawki, jak również własne konstrukcje myszek lub legendarne już gryzonie innych producentów, które to po stosownym odświeżeniu zostają sprzedawane pod nową nazwą. Dzisiaj jednak przyjrzymy się skomplikowanemu urządzeniu, które to zresztą wszyscy znają pod pojęciem: słuchawki.

A mianowicie SteelSeries Siberia Neckband stanowi bardzo ciekawy produkt. Bowiem słuchawki te zaskakują swoja nietypową budową. A do tego jakość wykonania jest tu na bardzo wysokim poziomie. A zatem nic tu nie trzęsie się, nie trzeszczy oraz nie wygina się. A dodatkowo, dochodzi jeszcze interesująca kolorystyka, do tego wyraźnie nawiązująca do nazwy ("Siberia") i iPodów. Ponadto, całkiem dobrze rozwiązana została tutaj kwestia z mikrofonem. Bowiem nie ma potrzeby przekręcania go tak jak jest to w większości słuchawek lub odpinania. A zatem wystarczy użyć tylko trochę więcej siły oraz wsunąć go do środka swojej lewej słuchawki. Jeżeli natomiast chodzi o reprodukcję dźwięku, to mogą być mieszane uczucia. Co prawda Siberia Neckband bardzo dobrze zaprezentują tony basowe, które to są co istotne trochę podbite w odniesieniu do rzeczywistości, jednak z kolei nie na tyle, aby stwierdzić tam wyraźne zniekształcenia. Ale niestety, w czasie już dłuższego słuchania tonów niskich to nasze uszy mogą się nieco "zmęczyć". Co więcej, gorzej może być w sytuacji warstwy sopranowej oraz tonów średnich. Bowiem wyraźny bas preferuje często zagłuszyć nieco tony średnie. A do tego staja się one zdecydowanie za miękkie, a poprzez to mało wyraźne. A zatem wysokie dźwięki stają się już słabym punktem tego urządzenia. Z kolei podczas dłuższych partii słychać już wyraźne zniekształcenia oraz inne niedociągnięcia. Podsumowując, w grach, w których to przede wszystkim pozostaje do czynienia z paletą niskich oraz średnich dźwięków, to SteelSeries Siberia spisują się dosyć dobrze. A więc wyraźnie przedstawiają wszystkie dźwięki, poprzez co namierzanie oraz eksterminacja przeciwników są jeszcze przyjemniejsze.