sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

sprzątanie warszawa

Sprzątanie mieszkań/domów od 61 do 120 m2. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług. Ceny za sprzątanie biur, mieszkań zależne są głównie od metrażu obiektów. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klientów prywatnych i firm z Warszawy. Cennik kompleksowego czyszczenia kabin pojazdów dostawczych/ciężarowych Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla sprzątanie warszawa http://bewer.pl/ mieszkania warszawa. Nasza firma sprzątająca sporządzając cennik bierze pod uwagę. Przedstawiony cennik nie stanowi oferty handlowej w zrozumieniu przepisów kodeksu cywilnego-jest jedynie orientacyjną informacją. Sprzątanie firm to nie tylko czyszczenie powierzchni biurowej Firma sprzątająca Sprzątanie na 5 powstała, aby wykonywać profesjonalne sprzątanie mieszkań i domów, sprzątanie biur i sprzątanie osiedli mieszkaniowych. Profesjonalne sprzątanie mieszkań i domów. Sprawdzona kadra, atrakcyjny cennik i krótkie terminy Zadania: Sprzątanie biura o powierzchni ok. 570 ma (kuchnia, powierzchnie biurowe) Dbanie o wizerunek biura i zaopatrzenie Wsparcie pracowników Firmy w kwestiach porządkowych… Profesjonalne sprzątanie biur osiedli oraz budynków na terenie Warszawy i okolic. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do klientów prywatnych oraz firm. Czy wiesz, że możesz otrzymać nowe oferty pracy dla praca w warszawie sprzątanie bezpośrednio na Twój Emil? Wpisz swój adres Emil. Czy wiesz, że możesz otrzymać nowe oferty pracy dla sprzątanie mieszkań warszawa bezpośrednio na Twój Emil? Wpisz swój adres Emil. Wielkie sprzątanie Warszawy po Sylwestrze, czyli siedem ton śmieci [ZDJĘCIA] Sprzątanie osiedli mieszkaniowych i klatek schodowych. Oferta i zakres ustalana indywidualnie z zarządem osiedla. To od Ciebie zależy, ile zapłacisz za sprzątanie biura. Sprzątanie mieszkań/domów od 120 m2. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem mieszkań, biur. Sprzątamy klatki schodowe oraz osiedla mieszkaniowe. Posiadamy atrakcyjny cennik sprzątania. Działamy na terenie Warszawy. Profesjonalne sprzątanie biur. Indywidualna oferta, sprawdzona kadra, fachowa obsługa. Cennik sprzątania mieszkań w miejscowości Warszawa w firmie sprzątającej Posprzątamy. Cennik ozonowania (dezynfekcji) wnętrz i klimatyzacji pojazdów Sprzątanie mieszkań do 60 ma Sprzątanie po remoncie i budowie Klient prywatny, sprzątanie domu na warszawskim Mokotowie Zamawiając sprzątanie będziesz przyjemnie zaskoczony jakością i profesjonalizmem sprzątania wykonanego przez naszych pracowników. Sprzątanie po remontach, pranie wykładzin, mycie okien, doczyszczanie podłóg, ścian i inne doraźne usługi. Klient prywatny, sprzątanie mieszkania na warszawskiej Woli.