sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam nowoczesnej sofy, którą chciałabym kupić do swojego dziennego pokoju. Czym dokładnie charakteryzują się nowoczesne sofy ? Sofy leżanki modułowe są doskonałym wyborem dla osób, które lubią w łatwy sposób zmieniać układ mebli we wnętrzu. Większe sofy 3-osobowe z relaksem. Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Sofy wyposażone w funkcję spania Nowoczesne sofy do salonu: 12 ciekawych pomysłów i wzorów (12 zdjęć) Funkcja spania jest tutaj nieodłączną cechą produktu i nie wymaga żadnej dopłaty. Narożniki i sofy z funkcją spania: oczekiwania i wymagania! Narożnik Foks z funkcja spania oraz ruchomymi zagłówkami. Sofy 3-osobowe z funkcją spania. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru prosimy kierować się zdjęciami tkanin zamieszczonymi przy każdym produkcie. Funkcje Wszystkie brak rozkładania rozkładanie, z funkcją spania Pojemnik na pościel. Kanapa LATE funkcja spania, wygodne siedzisko Prawie wszystkie sofy można wyposażyć w system audio, schowki w bokach narożnika, przesuwane oparcia, barek, oświetlenie, czy nawet chłodzone uchwyty na kubek. Ta wygodna sofa swą nazwę wzięła od łabędzia, gdyż przypomina go swym kształtem. Skórzane siedzisko wsparte jest na metalowym stelażu. Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. Znajdź swój narożnik do spania i daj się mile zapamiętać gościom na dłużej! Narożnik z funkcją spania,pojemnikiem na pościel z dostawianą pufą. Ciekawa propozycja dla osób posiadających małe mieszkania a chcących w ergonomiczny sposób je wyposażyć. Wiele kolorów i tkanin. W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Nowoczesne sofy rozkładane z funkcją spania oraz sofy modułowe i sofy klasyczne. Skandynawskie wzornictwo, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Witam, Proszę o info czy istnieje opcja zamiany nóg sofy na drewniane ? Meble skórzane poznań relaks, meble skórzane poznań Relax Czy do sofy LUCJAN można dokupić dużą pufę w kolorze sofy. Libretto sofa 3-os. Do spania codziennego-tkanina Sprawdź 3-osobowe kanapy rozkładane Boston sofa i wybierz najlepszy dla siebie model! Sofy rozkładane – klasyczne meble tapicerowane Oferujemy sofy modułowe tapicerowane wysokiej jakości tkaninami. Zestawy modułowe, które możemy w dowolny sposób konfigurować dopasowując je do rozmiarów wnętrza. Korzyści wynikające z zakupu sofy rozkładanej.