sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

Smartwatch pulsometr poprawi efektywność Twoich treningów

Korzystanie ze smartwatchy staje się coraz popularniejsze, szczególnie że pozwalają na korzystanie z funkcji telefonu w sytuacjach, gdy z różnych względów nie możemy mieć telefonu przy sobie- na przykład w wodzie, lub podczas uprawiania sportu. Z tym narzędziem pozostajemy zawsze na bieżąco oraz w kontakcie. Jest jeszcze jeden atut, który może dać nam smartwatch. Odpowiedni smartwatch pulsometr pozwala na monitorowanie naszej akcji serca- na pozór wydaje się to nieistotne, jednakże dla tych, którzy uprawiają sporty, jest bardzo przydatnym narzędziem. Znajomość bieżącego tętna pozwali wyjątkowo zoptymalizować programy treningowe i osiągać największą efektywność pod kątem spalania kalorii.

Przydatne dla biegaczy

Tego typu narzędzia doskonale spisują się u biegaczy, dla których monitorowanie tętna jest bardzo ważne w kierunku optymalizacji podejmowanych wysiłków. Musimy to przede wszystkim ocenić pod kątem tego, iż skuteczny trening wymaga zachowania tętna w odpowiednim zakresie. Jeśli posiadamy kontrolę nad naszym tętnem, możemy odpowiednio dostosowywać tempo biegu, czy jazdy na rowerze, aby nasz wysiłek przyniósł nam jak najlepsze efekty. smartwatch pulsometr pozwala połączyć w jedno funkcje smartwatcha oraz urządzenia do pomiaru pulsu. Już nie musimy korzystać z osobnego pulsometru- zintegrowane urządzenie ze smartwatchem połączy się z naszą aplikacją do biegania i będzie dokonywało rejestracji parametrów naszych uderzeń serca.

Dwa w jednym

Integracja w jedno urządzenie sprawia, że nie musimy już inwestować w dwa osobne sprzęty.

Możemy pozwolić sobie na większą swobodę- smartwatch pulsometr jest rozmiarów normalnego zegarka, posiadając przy tym szereg funkcji, z których możemy korzystać, nawet w trakcie wysiłku fizycznego. Parametry, które uzyskamy przez moduł pomiaru tętna, pomogą nam uzyskać dokładne informacje na temat spalonych kalorii, co jeszcze bardziej nas zmotywuje do treningu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie. Jeśli ktoś kocha trenować i korzystać ze smartwatcha, to może te dwie rzeczy scalić w jedną!