sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

rolety warszawa

Rolety skutecznie chronią przed wiatrem, gradem, zacinającym deszczem, silnym słońcem. Kasetę rolety możemy zamontować do ściany lub sufitu za pomocą łatwego do obsługi uchwytu. Informujemy, że szyjemy również rolety weneckie z materiałów dostarczonych przez Klienta. Różnorodność rozwiązań sprawia, że obsługa rolet jest bardzo prosta. Rura nawojowa rolety może być napędzana ręcznie lub automatycznie za pomocą różnego rodzaju silników. Informujemy, że szykujemy również rolety warszawa weneckie z materiałów dostarczonych przez Klienta. Demontaż rolety jest szybki i bez problemowy, jest to ważne w przypadku odświeżania ścian. Informujemy, że rolety rzymskie szyjemy również z materiałów dostarczonych przez Klienta. Poduszka powietrzna, która powstaje między opuszczonym pancerzem rolety i oknem chroni przed stratą ciepła w zimie i nagrzaniem pomieszczenia w lecie. Hałas na zewnątrz jest tłumiony. Oferujemy szeroki wybór rolet – w systemie dzień i noc, tradycyjne materiałowe i wolnowiążące oraz rolety zewnętrzne. Rolety fantazja możemy montować na trzy sposoby. Standardowo rolety przykręca się do listew trzyszybowych, a prowadnice są przyklejane wzdłuż okna. Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa Nasza oferta-moskitiery Warszawa, markizy, rolety dzień noc Warszawa, rolety antywłamaniowe, rolety zewnętrzne Warszawa i okolice. Kolejnym sposobem jest przykręcenie rolety do listew przy szybowych (nie ingerując w ramę okna). Z pewnością najczęściej stosowany. Prowadnice przyklejane są wzdłuż okna. Rolety zewnętrzne w systemie podtynkowym Spe Funkcje, jakie pełnią rolety zewnętrzne. Nasz bogaty asortyment umożliwia każdemu Klientowi znalezienie dokładnie tego, czego akurat poszukuje. Rolety dzień noc, rzymskie i wszystkie inne produkty, są objęte trzyletnim okresem gwarancji. Rolety dzień noc łączą w sobie praktyczne właściwości żaluzji i rolet. Roletę dzień noc oferujemy w trzech systemach mocowań… Podobnie jak klasyczne rolety materiałowe, rolety dzień noc można zastosować do wszystkich typów okien (drewnianych, aluminiowych, PCV). Wykonujemy wymianę materiału w roletach już istniejących, co pozwala skutecznie zaoszczędzić, gdyż zbędna jest wymiana całej rolety wraz z mechanizmem. Co więcej, do każdego typu rolet możesz dobrać przepiękny materiał, gładki, fakturowany, wzorzysty. Pomożemy wybrać odpowiedni typ rolety i tkaninę. SPECJALIZACJA: Moskitiery Warszawa, markizy, rolety dzień noc Warszawa, rolety antywłamaniowe, rolety zewnętrzne Warszawa i okolice. Wpisy firm branży rolety w miejscowości Bemowo Rolety w systemie kasetowym dzięki zastosowaniu prowadnic eliminują problem prześwitów światła. Zachowana estetyka wykonania w połączeniu z ładną tkaniną daje 100% satysfakcji.