sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

Rodzaje płaszczyków

Płaszcz damski dostępny w naszej propozycji, ubogacony jest mając na uwadze długość oraz materiał z jakiego został wykonany a poprzez to, każda z kobiet, może się na niego zamyślić. Posiadamy płaszczyki w trendu sportowym, jak i eleganckie dla dam, które dniami i nocami chcą wyglądać szykownie. Oferujemy płaszcze zimowe i wiosenne, ale także niesłychanie praktyczne płaszczyki na lato, broniące przed mokrymi, czułymi deszczami. Polecamy pełne modeli kolekcje płaszczy damskich gatunku softshell a także płaszczyków z tkanin takich, jak bawełna jak i lekki i nadzwyczaj szykowny len. Proponujemy płaszcze zapinane na kasztele rychłe, na fantazyjne przyciski oraz łączone różnej szerokości paskami zdobnymi w klemy. Płaszcze damskie zapinane pod szyję, ze stójką, z kołnierzem, lub bez. Płaszcze z wycięciem – wszelkie one zaznaczają żeńską urodę.

Lekkość naszych płaszczy dziwi w podobny sposób, jak styl w jakim zostały skonstruowane. Nasze gustowne kroje doskonale wyglądają ze pantalonami w stylu powszechnym, jak i w nowoczesnym. Odtwarzają piękno kobiecego ciała po wieczne czasy. Pasują do nieznacznych dolni gatunku tuleje czy też do dżinsów.

Zachęcamy do poszperania najnowszych kolekcji dostępnych u nas płaszczy najlepszych konstruktorów. Pociągają wykonaniem jak i wykończeniem rękawków. Mamią znakomitym priorytetem kolorytów. Najnowsze schematy, pociągające fasony dla każdej pani, na każdą gratkę – dla dziewcząt do szkoły, dla dorosłych białogłów do profesji. Perfekcja i estetyka. Gwarancja jakości i niskie wartości.
Szyk i rąb płaszczyków

Płaszczyki coraz bardziej stają się najdonioślejszą częścią odzieże. Producenci przewyższają się w postępowych trendach, algorytmach i krojach tego typu konfekcji wierzchniej. Płaszcz damski musi być dostrojony do kobiety, a te jak wiemy są wybitnie różne. Płaszcz winien pasować ich upodobaniom jak i lgnąć do ciała, niczym druga cera. Płaszcz damski musi nie tylko chronić oligarcho przed pierwiastkami środowiska peryferyjnego, natomiast i uwidoczniać ich powab.