remont dachów

remont dachów

Zlecę Remont dachu polegający na. Kompleksowy remont Świetlicy w budynku w strefie ochrony konserwatorskiej. Prace obejmowały. Remont dachu wymaga pewnych formalności. W zależności od zakresu prac musimy dopełnić obowiązku zgłoszenia lub uzyskać More »

agencja sem

agencja sem

Agencja WRC gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług, a pracownicy firmy cechują się dużym wyczuciem potrzeb klienta… Setnika to agencja Sen/SEM, która stawia na zrozumienie specyfiki działalności swoich Klientów. Czy wiesz, że możesz More »

cięcie psd

cięcie psd

Na pytanie, jak przyciąć grafikę w PSD i umieścić ją w kodzie HTML oraz jak stworzyć rewelacyjną stronę w HTML-u wykorzystując kaskadowe arkusze stylów, odpowiedź znajdziesz właśnie tu i teraz. Oferujemy cięcie More »

agencja sem

agencja sem

Agencja WRC gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług, a pracownicy firmy cechują się dużym wyczuciem potrzeb klienta… Setnika to agencja Sen/SEM, która stawia na zrozumienie specyfiki działalności swoich Klientów. Czy wiesz, że możesz More »

agencja sem

agencja sem

Czy wiesz, że możesz otrzymać nowe oferty pracy dla dobra agencja pracy w Holandii bezpośrednio na Twój Emil? Wpisz swój adres Emil. Agencja ta posiada oferty pracy głównie w takich zawodach jak More »

 

Psycholog to nie psychiatra

Bardzo często psycholog utożsamiany jest z psychiatrą. Powiem szczerze, że kompletnie nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje. Przecież to dwa różne zawody. Co ma wspólnego psycholog Warszawa z psychiatra Kraków? Jeżeli czegoś nie wiemy, nie wymyślajmy bajek. Takie działanie jest najzwyczajniej w świecie pozbawione sensu. Jeżeli dalej nie wszyscy się ze mną zgadzają, informuję, że moje argumenty jeszcze się nie zakończyły. Psychiatra zajmuje się zaburzeniami i chorobami psychicznymi. Przez zajmowanie się należy rozumieć badanie, zapobieganie i leczenie. Można do tego również dodać różnorakie uwarunkowania. Przez różnorakie uwarunkowania należy rozumieć uwarunkowania psychologiczne, rodzinno-genetyczne, społeczne, konstytucjonalne i biologiczne. W przypadku psychologa, mamy do czynienia ze świadczeniami psychologicznymi. To tyle, jeżeli chodzi o moje argumenty. Mam nadzieję, że większość z Państwa się ze mną zgadza.

Skupmy się na psychologu

W dalszej części tekstu psychiatra zostaje niejako porzucony. Tekst ma dotyczyć przede wszystkim psychologa.

Co jeszcze warto wiedzieć o psycholog Warszawa http://www.psycholokum.pl i wszystkich innych psychologach? Na pewno warto wiedzieć to, że psycholog może odbyć specjalizację zawodową. Wszystko zależy od tego jaka jest subdyscyplina. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, żeby psycholog odbył 4-letnie szkolenie dotyczące psychoterapii. Jeżeli chodzi o zasady wykonywania zawodu psychologa, odsyłam do ustawy z 2011 roku (dokładnie 8 czerwca 2001 r.). Jest to ustawa o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów. Myślę, że ta ustawa jest dobrym momentem na to, aby tekst został zakończony. Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego tekstu psycholog nie będzie mylony z psychiatrą. Mylenie psychologów z psychiatrami i odwrotnie, działa na szkodę zarówno jednych, jak i drugich. Serdecznie zachęcam do tego, żeby o tym pamiętać. Oczywiście, ostateczna decyzja nie leży w moich rękach. Ostateczna decyzja leży w Państwa rękach. Musicie jednak pamiętać, że każda decyzja niesie za sobą jakieś skutki.