nowoczensne podnóżki

nowoczensne podnóżki

Wykonujemy projekty wnętrz oraz aranżacje domów jednorodzinnych, apartamentów, mieszkań, od inwentaryzacji do projektu wykonawczego. Oferujemy nowoczesne projekty domów jednorodzinnych naszego autorstwa. Z chęcią podejmiemy się również opracowania indywidualnych projektów domów. Aranżacje na More »

narożniki

narożniki

Silver narożnik do spania codziennego-skóra Gdyby narożniki mogły być gwiazdami, byłaby nią smart Annie. Narożniki rozkładane w zależności od swoich gabarytów mogą idealnie pasować zarówno do salonu, jak i do mniejszych wnętrz. More »

meble w kaszmirze

meble w kaszmirze

Dlaczego warto postawić właśnie na białe meble do pokoju? Ponieważ mogą mieć Państwo stuprocentową pewność, że dzięki swojej uniwersalności pozostaną modne przez wiele. Białe meble do salonu zaaranżowanego w minimalistycznym stylu skandynawskim, More »

usługi sprzątające wrocław

usługi sprzątające wrocław

Termin i cennik wykonania prac do uzgodnienia. ABC-Service oferuje swoim klientom pakiety obejmujące specjalistyczne usługi ponadstandardowe. Wykonując usługi do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Naszym podstawowym celem jest zbudowanie długofalowych relacji, dzięki wzajemnemu More »

materace kieszeniowe

materace kieszeniowe

Tanie materace dla dzieci mają wypełnienia z pianki. Dzięki kanalikom wentylacyjnym w piance następuje szybka wymiana powietrza w materacu, co skutkuje utrzymaniem właściwej temperatury i wilgoci. Materace kieszeniowe to produkt szczególnie polecany More »

 

Psycholog to nie psychiatra

Bardzo często psycholog utożsamiany jest z psychiatrą. Powiem szczerze, że kompletnie nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje. Przecież to dwa różne zawody. Co ma wspólnego psycholog Warszawa z psychiatra Kraków? Jeżeli czegoś nie wiemy, nie wymyślajmy bajek. Takie działanie jest najzwyczajniej w świecie pozbawione sensu. Jeżeli dalej nie wszyscy się ze mną zgadzają, informuję, że moje argumenty jeszcze się nie zakończyły. Psychiatra zajmuje się zaburzeniami i chorobami psychicznymi. Przez zajmowanie się należy rozumieć badanie, zapobieganie i leczenie. Można do tego również dodać różnorakie uwarunkowania. Przez różnorakie uwarunkowania należy rozumieć uwarunkowania psychologiczne, rodzinno-genetyczne, społeczne, konstytucjonalne i biologiczne. W przypadku psychologa, mamy do czynienia ze świadczeniami psychologicznymi. To tyle, jeżeli chodzi o moje argumenty. Mam nadzieję, że większość z Państwa się ze mną zgadza.

Skupmy się na psychologu

W dalszej części tekstu psychiatra zostaje niejako porzucony. Tekst ma dotyczyć przede wszystkim psychologa.

Co jeszcze warto wiedzieć o psycholog Warszawa http://www.psycholokum.pl i wszystkich innych psychologach? Na pewno warto wiedzieć to, że psycholog może odbyć specjalizację zawodową. Wszystko zależy od tego jaka jest subdyscyplina. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, żeby psycholog odbył 4-letnie szkolenie dotyczące psychoterapii. Jeżeli chodzi o zasady wykonywania zawodu psychologa, odsyłam do ustawy z 2011 roku (dokładnie 8 czerwca 2001 r.). Jest to ustawa o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów. Myślę, że ta ustawa jest dobrym momentem na to, aby tekst został zakończony. Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego tekstu psycholog nie będzie mylony z psychiatrą. Mylenie psychologów z psychiatrami i odwrotnie, działa na szkodę zarówno jednych, jak i drugich. Serdecznie zachęcam do tego, żeby o tym pamiętać. Oczywiście, ostateczna decyzja nie leży w moich rękach. Ostateczna decyzja leży w Państwa rękach. Musicie jednak pamiętać, że każda decyzja niesie za sobą jakieś skutki.