Iniekcja ciśnieniowa i zalety

Iniekcja ciśnieniowa i zalety

Iniekcja ciśnieniowa jest tym, czego potrzebujesz, jeżeli ściany w twoim domu są zawilgnięte. Niestety, takie sytuacji zdarzają się bardzo często, jednak najczęściej są one wynikiem naszych zaniedbań. Zdarza się, że zaniedbania te More »

Promocja finansowa

Promocja finansowa

Marketingowe działania dotyczące naszej działalności finansowej muszą być zaplanowane bardzo szczegółowo. Oznacza to skorzystanie z różnych ciekawych wariantów reklamowych dostępnych w internecie albo też w sferze tradycyjnej. Na pewno zainteresuje nas tutaj More »

Kurtka na żagle?

Kurtka na żagle?

Warunki panujące pod żaglami są niekiedy bardzo trudne i wymagające. Odzież którą wtedy użytkujemy jest eksploatowana znacznie bardziej niż w warunkach normalnych. Musi być zatem naprawdę dobrze przygotowana. Dla żeglarza jedną z More »

SteelSeries

SteelSeries

SteelSeries to marka, która powstała w roku 2001 i wciąż prężnie się rozwija. Zajmuje się produkcją profesjonalnych akcesoriów dla graczy komputerowych. W ofercie SteelSeries znajduje się wiele innowacyjnych produktów, zaprojektowanych specjalnie z More »

Inwestujemy w promocję

Inwestujemy w promocję

Inwestycja w promocję jest koniecznością, jeśli chcemy odnieść sukces w branży. Trzeba brać pod uwagę, że konkurencja nie będzie biernie przyglądała się naszym poczynaniom, tylko weźmie się ostro do pracy i będzie More »

 

Psycholog to nie psychiatra

Bardzo często psycholog utożsamiany jest z psychiatrą. Powiem szczerze, że kompletnie nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje. Przecież to dwa różne zawody. Co ma wspólnego psycholog Warszawa z psychiatra Kraków? Jeżeli czegoś nie wiemy, nie wymyślajmy bajek. Takie działanie jest najzwyczajniej w świecie pozbawione sensu. Jeżeli dalej nie wszyscy się ze mną zgadzają, informuję, że moje argumenty jeszcze się nie zakończyły. Psychiatra zajmuje się zaburzeniami i chorobami psychicznymi. Przez zajmowanie się należy rozumieć badanie, zapobieganie i leczenie. Można do tego również dodać różnorakie uwarunkowania. Przez różnorakie uwarunkowania należy rozumieć uwarunkowania psychologiczne, rodzinno-genetyczne, społeczne, konstytucjonalne i biologiczne. W przypadku psychologa, mamy do czynienia ze świadczeniami psychologicznymi. To tyle, jeżeli chodzi o moje argumenty. Mam nadzieję, że większość z Państwa się ze mną zgadza.

Skupmy się na psychologu

W dalszej części tekstu psychiatra zostaje niejako porzucony. Tekst ma dotyczyć przede wszystkim psychologa.

Co jeszcze warto wiedzieć o psycholog Warszawa http://www.psycholokum.pl i wszystkich innych psychologach? Na pewno warto wiedzieć to, że psycholog może odbyć specjalizację zawodową. Wszystko zależy od tego jaka jest subdyscyplina. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, żeby psycholog odbył 4-letnie szkolenie dotyczące psychoterapii. Jeżeli chodzi o zasady wykonywania zawodu psychologa, odsyłam do ustawy z 2011 roku (dokładnie 8 czerwca 2001 r.). Jest to ustawa o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów. Myślę, że ta ustawa jest dobrym momentem na to, aby tekst został zakończony. Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego tekstu psycholog nie będzie mylony z psychiatrą. Mylenie psychologów z psychiatrami i odwrotnie, działa na szkodę zarówno jednych, jak i drugich. Serdecznie zachęcam do tego, żeby o tym pamiętać. Oczywiście, ostateczna decyzja nie leży w moich rękach. Ostateczna decyzja leży w Państwa rękach. Musicie jednak pamiętać, że każda decyzja niesie za sobą jakieś skutki.