Skuteczne reklamowanie firmy

Skuteczne reklamowanie firmy

Reklama firmy działającej stacjonarnie jest jednym z ważnych elementów planu biznesowego. Obecnie bardzo trudno zaistnieć nawet na lokalnych rynkach bez skutecznego realizowania reklamy. Działania marketingowe muszą jednocześnie być tak przygotowane by były More »

Korzystny kurs bitcoin

Korzystny kurs bitcoin

Przy zakupach kryptowalut szczególnie w celach inwestycyjnych bardzo ważne jest to, by mieć możliwość realizowania zakupów w korzystnych cenach. Oczywiście cena przekłada się w przyszłości na możliwe od uzyskania zyski. Warto zatem More »

sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

 

Psycholog to nie psychiatra

Bardzo często psycholog utożsamiany jest z psychiatrą. Powiem szczerze, że kompletnie nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje. Przecież to dwa różne zawody. Co ma wspólnego psycholog Warszawa z psychiatra Kraków? Jeżeli czegoś nie wiemy, nie wymyślajmy bajek. Takie działanie jest najzwyczajniej w świecie pozbawione sensu. Jeżeli dalej nie wszyscy się ze mną zgadzają, informuję, że moje argumenty jeszcze się nie zakończyły. Psychiatra zajmuje się zaburzeniami i chorobami psychicznymi. Przez zajmowanie się należy rozumieć badanie, zapobieganie i leczenie. Można do tego również dodać różnorakie uwarunkowania. Przez różnorakie uwarunkowania należy rozumieć uwarunkowania psychologiczne, rodzinno-genetyczne, społeczne, konstytucjonalne i biologiczne. W przypadku psychologa, mamy do czynienia ze świadczeniami psychologicznymi. To tyle, jeżeli chodzi o moje argumenty. Mam nadzieję, że większość z Państwa się ze mną zgadza.

Skupmy się na psychologu

W dalszej części tekstu psychiatra zostaje niejako porzucony. Tekst ma dotyczyć przede wszystkim psychologa.

Co jeszcze warto wiedzieć o psycholog Warszawa http://www.psycholokum.pl i wszystkich innych psychologach? Na pewno warto wiedzieć to, że psycholog może odbyć specjalizację zawodową. Wszystko zależy od tego jaka jest subdyscyplina. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, żeby psycholog odbył 4-letnie szkolenie dotyczące psychoterapii. Jeżeli chodzi o zasady wykonywania zawodu psychologa, odsyłam do ustawy z 2011 roku (dokładnie 8 czerwca 2001 r.). Jest to ustawa o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów. Myślę, że ta ustawa jest dobrym momentem na to, aby tekst został zakończony. Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego tekstu psycholog nie będzie mylony z psychiatrą. Mylenie psychologów z psychiatrami i odwrotnie, działa na szkodę zarówno jednych, jak i drugich. Serdecznie zachęcam do tego, żeby o tym pamiętać. Oczywiście, ostateczna decyzja nie leży w moich rękach. Ostateczna decyzja leży w Państwa rękach. Musicie jednak pamiętać, że każda decyzja niesie za sobą jakieś skutki.