sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

Przygotowujemy pokój dziecięcy

Moment, w którym dowiadujemy się, że już niedługo będziemy rodzicami, jest dla nas zdecydowanie najszczęśliwszą chwilą w życiu. Czekamy na niego nieraz latami, a gdy się go już doczekamy, przepełnia nas radość i już miłość do naszego dziecka. Chcemy więc zrobić dla niego wszystko, kupując mu ochraniacz na łóżeczko, najładniejsze mebelki i nowoczesne zabawki. Z tych wszystkich rzeczy stworzymy przecież piękny pokoik dla naszego nowego członka rodziny.

Projektowanie pokoju powinniśmy jednak rozpocząć od podstaw, czyli od zadbania o jego ściany. Jeśli są one puste i białe, musimy je jakoś ożywić, czyli przemalować je na jasny i wesoły kolor. Postawmy na barwy bardzo przyjemne, czyli wszelkie odcienie żółci, pomarańczu, niebieskiego lub koloru zielonego i je nanieśmy na ściany. Następnie zakupmy mebelki, wybierając takie, które będą mogły posłużyć naszemu dziecku trochę dłużej, bo zbyt szybko nie powinniśmy ich wymieniać. Gdy już w pokoiku pojawi się łóżeczko, od razu możemy je zorganizować, czyli dopasować do niego ochraniacz na łóżeczko, kołderkę, poduszki i kocyk. Nad łóżeczkiem przywieśmy natomiast małą pozytywkę, która ukołysze nasze dzieci do snu i będzie im towarzyszyć podczas całej nocy. W sklepie dziecięcym wyposażymy się również w ubranka, których od razu możemy kupić mnóstwo, bo dzieci zawsze mają ich mało. Szybko je niszczą i brudzą, dlatego trzeba je wyrzucać i wymieniać, dlatego warto mieć ich więcej w szafach. Na samym końcu, gdy już w pokoiku będą mebelki i inne rzeczy, możemy całe pomieszczenie dokładnie oświetlić. Zastosujmy przy tym lampki, które dają mocne aczkolwiek delikatne dla oczu światło.

A gdzie kupimy te wszystkie rzeczy? Gdzie dostaniemy specjalny ochraniacz na łóżeczko, najładniejsze ubranka i ciekawe zabawki? Oczywiście w sklepach z asortymentem dla dzieci. Są takie specjalne sklepy dziecięce, a natrafić na nie możemy w każdej galerii handlowej. Od czasu do czasu zawitajmy więc do nich i stopniowo kompletujmy całe wyposażenie dla pokoju dziecięcego.