nowoczensne podnóżki

nowoczensne podnóżki

Wykonujemy projekty wnętrz oraz aranżacje domów jednorodzinnych, apartamentów, mieszkań, od inwentaryzacji do projektu wykonawczego. Oferujemy nowoczesne projekty domów jednorodzinnych naszego autorstwa. Z chęcią podejmiemy się również opracowania indywidualnych projektów domów. Aranżacje na More »

narożniki

narożniki

Silver narożnik do spania codziennego-skóra Gdyby narożniki mogły być gwiazdami, byłaby nią smart Annie. Narożniki rozkładane w zależności od swoich gabarytów mogą idealnie pasować zarówno do salonu, jak i do mniejszych wnętrz. More »

meble w kaszmirze

meble w kaszmirze

Dlaczego warto postawić właśnie na białe meble do pokoju? Ponieważ mogą mieć Państwo stuprocentową pewność, że dzięki swojej uniwersalności pozostaną modne przez wiele. Białe meble do salonu zaaranżowanego w minimalistycznym stylu skandynawskim, More »

usługi sprzątające wrocław

usługi sprzątające wrocław

Termin i cennik wykonania prac do uzgodnienia. ABC-Service oferuje swoim klientom pakiety obejmujące specjalistyczne usługi ponadstandardowe. Wykonując usługi do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Naszym podstawowym celem jest zbudowanie długofalowych relacji, dzięki wzajemnemu More »

materace kieszeniowe

materace kieszeniowe

Tanie materace dla dzieci mają wypełnienia z pianki. Dzięki kanalikom wentylacyjnym w piance następuje szybka wymiana powietrza w materacu, co skutkuje utrzymaniem właściwej temperatury i wilgoci. Materace kieszeniowe to produkt szczególnie polecany More »

 

Przygotowujemy pokój dziecięcy

Moment, w którym dowiadujemy się, że już niedługo będziemy rodzicami, jest dla nas zdecydowanie najszczęśliwszą chwilą w życiu. Czekamy na niego nieraz latami, a gdy się go już doczekamy, przepełnia nas radość i już miłość do naszego dziecka. Chcemy więc zrobić dla niego wszystko, kupując mu ochraniacz na łóżeczko, najładniejsze mebelki i nowoczesne zabawki. Z tych wszystkich rzeczy stworzymy przecież piękny pokoik dla naszego nowego członka rodziny.

Projektowanie pokoju powinniśmy jednak rozpocząć od podstaw, czyli od zadbania o jego ściany. Jeśli są one puste i białe, musimy je jakoś ożywić, czyli przemalować je na jasny i wesoły kolor. Postawmy na barwy bardzo przyjemne, czyli wszelkie odcienie żółci, pomarańczu, niebieskiego lub koloru zielonego i je nanieśmy na ściany. Następnie zakupmy mebelki, wybierając takie, które będą mogły posłużyć naszemu dziecku trochę dłużej, bo zbyt szybko nie powinniśmy ich wymieniać. Gdy już w pokoiku pojawi się łóżeczko, od razu możemy je zorganizować, czyli dopasować do niego ochraniacz na łóżeczko, kołderkę, poduszki i kocyk. Nad łóżeczkiem przywieśmy natomiast małą pozytywkę, która ukołysze nasze dzieci do snu i będzie im towarzyszyć podczas całej nocy. W sklepie dziecięcym wyposażymy się również w ubranka, których od razu możemy kupić mnóstwo, bo dzieci zawsze mają ich mało. Szybko je niszczą i brudzą, dlatego trzeba je wyrzucać i wymieniać, dlatego warto mieć ich więcej w szafach. Na samym końcu, gdy już w pokoiku będą mebelki i inne rzeczy, możemy całe pomieszczenie dokładnie oświetlić. Zastosujmy przy tym lampki, które dają mocne aczkolwiek delikatne dla oczu światło.

A gdzie kupimy te wszystkie rzeczy? Gdzie dostaniemy specjalny ochraniacz na łóżeczko, najładniejsze ubranka i ciekawe zabawki? Oczywiście w sklepach z asortymentem dla dzieci. Są takie specjalne sklepy dziecięce, a natrafić na nie możemy w każdej galerii handlowej. Od czasu do czasu zawitajmy więc do nich i stopniowo kompletujmy całe wyposażenie dla pokoju dziecięcego.