sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

Problem, tam gdzie go nie ma

Wydaje mi się, że bardzo często robimy problem tam, gdzie tego problemu nie ma. Wydaje mi się, że na ten temat można przytoczyć całe mnóstwo przykładów. Nie zamierzam jednak przedstawiać Państwu stosu przykładów. To nie w tym rzecz. Chcę skupić się tylko i wyłącznie na jednej kwestii. Kwestia, na której chce się skupić to program do obsługi kancelarii. Wiem, że kwestia ta sprawia ludziom wiele problemów. Muszę powiedzieć, że kompletnie tego nie rozumiem. Jeżeli chodzi o mnie, sytuacja jest bardzo klarowna. Według mnie obowiązkowa jest konfrontacja. Zdaje sobie sprawę, że być może brzmi to zagadkowo, ale nie mam na myśli niczego odkrywczego. Mówiąc o konfrontacji miałem na myśli oczekiwania i możliwości rynku. Konieczne jest znalezienie jakiegoś wspólnego środka. Trudno mi rozwinąć temat oczekiwań. Oczekiwania są tematem, który powinien zostać rozwinięty przez Państwa. Każdy zna swoje oczekiwania, cudzych oczekiwań nie zna nikt. Myślę, że teraz wszystko jest już absolutnie jasne i absolutnie zrozumiałe.

Możliwości rynku

Skoro trudno jest mi mówić o oczekiwaniach, przeszedłem do tematu, który jest dla mnie zdecydowanie bardziej bliższy. Rynek otwiera przed nami naprawdę wiele możliwości. Grunt to tylko wiedzieć z czego korzystamy. Sytuacja wygląda tak, że wśród tych wielu korzystnych możliwości są również te niekorzystne.

Nie każdy program do obsługi kancelarii jest odpowiedni. Myślę, że niektóre programy mogą zdziałać więcej szkody niż pożytku. Właściwie to nie myślę tak, ja jestem co do tego przekonany. Mam nadzieję, że będziecie pamiętali Państwo o moich słowach. Nie mam dowodów na to, że mówię prawdę, ale życzę wszystkim tylko i wyłącznie dobrze. Nie mam też żadnej mocy, która pozwoli mi zmusić Państwa do określonych działań. Każda osoba dorosła decyduje za siebie. Warto korzystać z rad osób, które znają się na temacie, ale decyzje należy podjąć samodzielnie. Jeżeli decyzja nie zostanie podjęta samodzielnie, mogą pojawić się zupełnie niepotrzebne pretensje (zgadzacie się Państwo ze mną czy raczej nie?).