Cywilizacyjna choroba jaką jest cukrzyca

Cywilizacyjna choroba jaką jest cukrzyca

Cukrzyca jest jedną z tych chorób, która ze względu na skalę występowania oraz czynniki ryzyka jest uznawana za chorobę cywilizacyjną. Jednocześnie czynniki ryzyka wpływające na występowanie cukrzycy znacznie częściej występują w krajach More »

Skutecznie działający aparat na zęby

Skutecznie działający aparat na zęby

Jeśli chce się realizować specjalistyczne leczenie stomatologiczne istotne jest decydowanie się na takie miejsca do realizowanie leczenia, gdzie można liczyć na leczenie wykonywane przez odpowiednich specjalistów. Gdy wybiera się poszczególne gabinety stomatologiczne More »

Wykorzystanie drukowania trójwymiarowego

Wykorzystanie drukowania trójwymiarowego

Postęp w zakresie drukowania trójwymiarowego bezpośrednio przekłada się na możliwość korzystania z coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Dotyczy to między innymi urządzeń, które mogą być wykorzystywane do drukowania trójwymiarowego. Ważne jest w More »

Stomatolog w Warszawie a potrzeby i oczekiwania

Stomatolog w Warszawie a potrzeby i oczekiwania

Stomatolog Warszawa to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów Poszczególni klienci mogą mieć różne wymagania pod względem poziomu obsługi klienta, w związku z czym system obsługi powinien być elastyczny i spełniać oczekiwania klientów. Należy More »

Implantologia w Warszawie a odpowiedzialność za zobowiązania spółki

Implantologia w Warszawie a odpowiedzialność za zobowiązania spółki

Implantologia Warszawa to również liczne zobowiązania względem spółki W orzecznictwie Sądu Najwyższego oraz doktrynie przyjmuje się, że odpowiedzialność za zobowiązania spółki ponoszą osoby, które były członkami zarządu w czasie, w którym zobowiązania More »

 

Problem, tam gdzie go nie ma

Wydaje mi się, że bardzo często robimy problem tam, gdzie tego problemu nie ma. Wydaje mi się, że na ten temat można przytoczyć całe mnóstwo przykładów. Nie zamierzam jednak przedstawiać Państwu stosu przykładów. To nie w tym rzecz. Chcę skupić się tylko i wyłącznie na jednej kwestii. Kwestia, na której chce się skupić to program do obsługi kancelarii. Wiem, że kwestia ta sprawia ludziom wiele problemów. Muszę powiedzieć, że kompletnie tego nie rozumiem. Jeżeli chodzi o mnie, sytuacja jest bardzo klarowna. Według mnie obowiązkowa jest konfrontacja. Zdaje sobie sprawę, że być może brzmi to zagadkowo, ale nie mam na myśli niczego odkrywczego. Mówiąc o konfrontacji miałem na myśli oczekiwania i możliwości rynku. Konieczne jest znalezienie jakiegoś wspólnego środka. Trudno mi rozwinąć temat oczekiwań. Oczekiwania są tematem, który powinien zostać rozwinięty przez Państwa. Każdy zna swoje oczekiwania, cudzych oczekiwań nie zna nikt. Myślę, że teraz wszystko jest już absolutnie jasne i absolutnie zrozumiałe.

Możliwości rynku

Skoro trudno jest mi mówić o oczekiwaniach, przeszedłem do tematu, który jest dla mnie zdecydowanie bardziej bliższy. Rynek otwiera przed nami naprawdę wiele możliwości. Grunt to tylko wiedzieć z czego korzystamy. Sytuacja wygląda tak, że wśród tych wielu korzystnych możliwości są również te niekorzystne.

Nie każdy program do obsługi kancelarii jest odpowiedni. Myślę, że niektóre programy mogą zdziałać więcej szkody niż pożytku. Właściwie to nie myślę tak, ja jestem co do tego przekonany. Mam nadzieję, że będziecie pamiętali Państwo o moich słowach. Nie mam dowodów na to, że mówię prawdę, ale życzę wszystkim tylko i wyłącznie dobrze. Nie mam też żadnej mocy, która pozwoli mi zmusić Państwa do określonych działań. Każda osoba dorosła decyduje za siebie. Warto korzystać z rad osób, które znają się na temacie, ale decyzje należy podjąć samodzielnie. Jeżeli decyzja nie zostanie podjęta samodzielnie, mogą pojawić się zupełnie niepotrzebne pretensje (zgadzacie się Państwo ze mną czy raczej nie?).