sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

Nowoczesny flexodruk

Drukowanie różnych dokumentów jest obecnie bardzo popularną usługą, świadczoną przez wiele punktów ksero. Zwłaszcza w miastach studenckich prawie na każdym rogu stoją punkty ksero, w których drukowane są także prace dyplomowe i różne dokumenty. Każdy klient może wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj papieru, kolor tuszu i typ wydruku. Przy bardziej popularnych wydrukach może korzystać z opcji samoobsługi i wydrukować dla siebie nagrane na pendrive dokumenty lub wejść na strony internetowe, z których wydrukuje potrzebne dla siebie materiały. Przy zwykłym drukowaniu rzadziej wybierany jest flexodruk, ale mogą być stosowane już bardziej specjalistyczne kolory i ozdobne rodzaje papieru o różnej wielkości. Większa ilość stron lub urzędowe dokumenty są drukowane przez pracowników punktu ksero, którzy wiedzą, w jaki sposób przygotować dokumenty do wydruku i je wydrukować. Drukowane mogą być także etykiety, wizytówki, plakaty i zdjęcia. Istnieje także możliwość zeskanowania któregoś z dokumentów i późniejszego jego wydrukowania.

Jednym z najbardziej nowoczesnych form drukowania jest flexodruk. Pozwala on na nanoszenie napisów na różnego rodzaju wydruki, na przykład na etykiety czy plakaty. W ten sposób drukowane są wszelkie etykiety na słoiki czy nanoszone napisy na tekturowe opakowania tabletek. Drukarnie flexograficzne bardzo często wykonują większe zlecenia pochodzące na przykład od firm produkcyjnych czy szkół lub firm fonograficznych. Są to droższe wydruki od standardowych, ale bardzo specjalistyczne i trwałe, odporne na działanie różnych czynników zewnętrznych, takich jak woda czy silne promienie słoneczne. Zastosowanie flexodruku pozwala na nasienie napisów na bardziej nierównym podłożu. W punktach ksero zajmujących się flexodrukiem swoich klientów obsługują wykwalifikowani pracownicy, którzy są w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenia. flexodruk jest techniką wydruku bardzo dynamicznie się rozwijającą i dostosowywaną do pojawiających się potrzeb.