firma sprzątająca poznań

firma sprzątająca poznań

Cennik usług firmy sprzątającej Eureka. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem mieszkań, biur. Sprzątamy klatki schodowe oraz osiedla mieszkaniowe. Posiadamy atrakcyjny cennik sprzątania. Działamy na terenie Warszawy. Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i More »

pliki 3d dla projektantów

pliki 3d dla projektantów

Czerp korzyści z druku od w Twojej branży! Korzystaj z druku od inteligentnie i profesjonalnie. Modele do druku do pobrania za darmo. • Poznasz konkretne zastosowania z zakresu przygotowania modelu CAD i More »

outsourcing call centre

outsourcing call centre

Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej. Outsourcing pozwala na koncentrację procesów zarządczych na zasadniczych celach i kluczowych kompetencjach organizacji. Czy outsourcing i SaaS More »

ozonowanie pomieszczeń

ozonowanie pomieszczeń

W naszej pracy używamy wyłącznie najlepszych na świecie generatorów ozonu zaprojektowanych specjalnie do ozonowania pomieszczeń mieszkalnych i przeznaczonych na pobyt ludzi. Fresk Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów More »

drzwi do mieszkań warszawa

drzwi do mieszkań warszawa

Inne wzory drzwi dostępne na pozostałych aukcjach. Konstrukcja: skrzydła drzwi i ościeżnice zostały wykonane z blach ocynkowanych pokrytych laminatem dekoracyjnym w kolorach naturalnego drewna. Drzwi ENTER i SOLID mają zastosowanie jako drzwi More »

 

manekin siedzący damski

Dostępny również w kolorystyce białej, siedzący oraz męski Manekin damski całopostaciowy z peruką * wykonany z termoplastycznego polietylenu * wymiary: wysokość 179 cm, biust 89 cm, talia. Manekin całopostaciowy męski siedzący w kolorze cielistym Manekin całopostaciowy błyszczący męski biały Manekin postaciowy w standardzie sprzedawany w komplecie z podstawą (kolor identyczny z kolorem skóry manekina). Damski manekin siedzący damski z głową. Dostępny również w kolorze czarnym, siedzący oraz męski. Manekin męski całopostaciowy wykonany z wysokiej jakości materiału w kolorze cielistym, muskularna sylwetka, włosy modelowane. Manekin całopostaciowy damski cielisty typ AC-3 Manekin plastikowy ruchomy doskonały nadaje się do ekspozycji odzieży. Manekin (cała sylwetka) w standardzie sprzedawany w komplecie z podstawą (kolor identyczny z kolorem skóry manekina). Manekin całopostaciowy błyszczący męski czarny Idealna prezentacja damskiej odzieży * manekin wykonany ze wszelkimi szczegółami * wysokość 178 cm Manekin damski siedzący z peruką. Wykonany z termoplastycznego polietylenu barwionego w masie (technologia japońska) odpornego na uderzenia. Stołek w kolorze szarym. Manekin damski siedzący Manekin damski z tworzywa sztucznego doskonały nadaje się do ekspozycji odzieży. Manekin siedzący o czarnym, błyszczącym kolorze. Do zastosowań wewnętrznych. O wysokości. Zapewnia doskonałą ekspozycję odzieży. Manekin damski, całopostaciowy z peruką * wykonany z termoplastycznego polietylenu * wymiary: wysokość 179 cm, biust 89 cm, talia 64 cm, biodra. Postawa szklana, Manekin całopostaciowy damski cielisty typ AC-1 Manekin w standardzie jest sprzedawany bez peruki, którą można dokupić oddzielnie. Manekin damski siedzący z peruką Manekin damski lakierowany biały. Wymiary: wysokość 179 cm, biust 84 cm, talia. Podstawa szkło hartowane. Manekin całopostaciowy chłopiec 4 lata. Manekin całopostaciowy damski * wykonany z termoplastycznego polietylenu * z peruką * wymiary: wysokość 179 cm, biust 89 cm, talia 64 cm, biodra. Podstawa szkło hartowane. Całopostaciowy damski manekin siedzący w kolorze cielistym. Wykonany z tworzywa sztucznego manekin damski, siedzący z peruką, o klasycznych kształtach, kolor cielisty Elegancki manekin oddający wszystkie szczegóły sylwetki człowieka * wysokość 175 cm * dowolna peruka * świetna ekspozycja mody damskiej Manekin krawiecki damski czarny/orzech. Manekin przeznaczony do ekspozycji odzieży w sklepach. Korpus: styropian+ tkanina elastyczna czarna.