Cywilizacyjna choroba jaką jest cukrzyca

Cywilizacyjna choroba jaką jest cukrzyca

Cukrzyca jest jedną z tych chorób, która ze względu na skalę występowania oraz czynniki ryzyka jest uznawana za chorobę cywilizacyjną. Jednocześnie czynniki ryzyka wpływające na występowanie cukrzycy znacznie częściej występują w krajach More »

Skutecznie działający aparat na zęby

Skutecznie działający aparat na zęby

Jeśli chce się realizować specjalistyczne leczenie stomatologiczne istotne jest decydowanie się na takie miejsca do realizowanie leczenia, gdzie można liczyć na leczenie wykonywane przez odpowiednich specjalistów. Gdy wybiera się poszczególne gabinety stomatologiczne More »

Wykorzystanie drukowania trójwymiarowego

Wykorzystanie drukowania trójwymiarowego

Postęp w zakresie drukowania trójwymiarowego bezpośrednio przekłada się na możliwość korzystania z coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Dotyczy to między innymi urządzeń, które mogą być wykorzystywane do drukowania trójwymiarowego. Ważne jest w More »

Stomatolog w Warszawie a potrzeby i oczekiwania

Stomatolog w Warszawie a potrzeby i oczekiwania

Stomatolog Warszawa to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów Poszczególni klienci mogą mieć różne wymagania pod względem poziomu obsługi klienta, w związku z czym system obsługi powinien być elastyczny i spełniać oczekiwania klientów. Należy More »

Implantologia w Warszawie a odpowiedzialność za zobowiązania spółki

Implantologia w Warszawie a odpowiedzialność za zobowiązania spółki

Implantologia Warszawa to również liczne zobowiązania względem spółki W orzecznictwie Sądu Najwyższego oraz doktrynie przyjmuje się, że odpowiedzialność za zobowiązania spółki ponoszą osoby, które były członkami zarządu w czasie, w którym zobowiązania More »

 

manekin damski

Manekin damski całopostaciowy głowy. Kolor biały lakierowany. Solidna szklana podstawa z metalowym mocowaniem do łydki lub pięty. Kolor-biały błyszczący (manekin pokryty lakierem najwyższej jakości, odpornym na ścieranie) Manekin damski całopostaciowy z głową bez twarzy. Kolor biały lakierowany. Solidna szklana podstawa z metalowym mocowaniem do łydki lub pięty. Manekin damski http://www.unidekor76.pl/pl/manekiny-sklepowe-damskie/690-manekin-damski-siedzacy.html lakierowany biały. Wymiary: wysokość 179 cm, biust 84 cm, talia. Podstawa szkło hartowane. Doskonały manekin krawiecki na estetycznej i stabilnej drewnianej nodze. Manekin w szarościach z aplikacją kwiatową i białą koronką. Manekin wystawowy damski w kolorze białym, błyszczący, całopostaciowy z uproszczonymi rysami twarzy. Głowa nakładana (można swobodnie nią obracać). Manekin artystyczny w odcieniach starego złota, postarzany, góra wykończona koronką, z aplikacją kwiatową, na drewnianej nodze Manekin damski całopostaciowy z peruką * wykonany z termoplastycznego polietylenu * wymiary: wysokość 179 cm, biust 89 cm, talia. Manekin artystyczny dekoracyjny do wystroju wnętrz Bardzo często wybierany manekin do sklepów dziecięcych. Manekin pozwala wyeksponować każdą grupę towarową przy efektywnym wykorzystaniu wizerunku. Manekin może być wykorzystywana jako dziewczynka i chłopiec. Manekin krawiecki-damski tors na czarnej, lakierowanej podstawie. Manekin Wysoki-biały Wykonany z rurki-pokryty białym polietylen Wewnętrzne podświetlenie sprawia, że manekin błyszczy nastrojowym światłem. Manekin damski, całopostaciowy z peruką * wykonany z termoplastycznego polietylenu * wymiary: wysokość 179 cm, biust 89 cm, talia 64 cm, biodra. Postawa szklana, Manekin Wysoki-srebrny Wykonany z rurki-srebrny – niklowany wysp Manekin może stać samodzielnie na ladzie, na wystawie. Manekin ma z tyłu umieszczoną w szyi śrubę, dzięki czemu można go powiesić na lince, stojaku, kratce lub systemie rurowo-kulowym. Manekin całopostaciowy damski * wykonany z termoplastycznego polietylenu * z peruką * wymiary: wysokość 179 cm, biust 89 cm, talia 64 cm, biodra. Podstawa szkło hartowane. Manekin całopostaciowy damski z tworzywa sztucznego. Manekin dostępny na zamówienie, prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności produktu oraz czasu realizacji zamówienia. Manekin do prezentacji odzieży w sklepach, wykonany jest z twardego plastiku barwionego w masie. Odporny na uszkodzenia. Manekin Niski-srebrny Wykonany z rurki-srebrny – niklowany wyrok Manekin całopostaciowy damski lakierowany w kolorze białym. Manekin często wybierany do salonów sukien ślubnych. Manekin Niski-biały Wykonany z rurki-pokryty białym polietylenu