firma sprzątająca łódź

firma sprzątająca łódź

Firma przewozi odpady o dużych rozmiarach z terenów budów, przedsiębiorstw, z zakładów produkcyjnych, posesji prywatnych. Cennik sprzątania to pozycja obowiązkowa każdej firmy świadczącej swoje usługi. Na jego podstawie jesteśmy w stanie orientacyjnie More »

pliki 2d dla projektantów

pliki 2d dla projektantów

Poznaj krótkie informacje z zakresu przygotowania plików Styl do druku od. Polski producent wysokiej jakości filamentu do druku. Pobierz pliki do projektowania łazienki od i 3D. W systemach uniksowych pliki binarne i More »

outsourcing call center

outsourcing call center

Firma decydująca się na outsourcing pracowniczy osiąga wiele korzyści. W przypadku gdy outsourcing okazał się błędną decyzją biznesową, przedsiębiorstwa realizują projekty insourcingowe. Czy outsourcing i SaaS działają w praktyce? Czy wiesz, że More »

stojak na opaski

stojak na opaski

Stojak z wysuwanym pałąkiem do przytrzymywania lalki Stojak plastikowy z wysuwanym, metalowym pałąkiem Stojak sprzedawany jest bez zegarka. Właśnie o takim rozwiązaniu na paski mówiłam; ) Stojak wykonany ze stali, lakierowany proszkowo, niezależna More »

drzwi do mieszkań kraków

drzwi do mieszkań kraków

Inne wzory drzwi dostępne na pozostałych aukcjach Schemat budowy drzwi C i CT. Drzwi RC z ościeżnicą drewnianą lub metalową. Drzwi wejściowe do mieszkań oraz domów. Drzwi wejściowe do mieszkań oraz domów. W More »

 

manekin czarny lakierowany

Manekin dziecięcy cielisty z wizerunkiem twarzy. Manekin krawiecki wykonany jest ze styropianu, owinięty w czarny materiał. W komplecie jest podstawa chromowana. Manekin krawiecki-damski tors na czarnej, lakierowanej podstawie. Manekin wykonany z wysokiej jakości materiału, malowany lakierem stosowanym także do malowania karoserii samochodowych. Mocowania manekina na podstawie metalowej: do stopy i do łydki Właśnie zrecenzowałem Basic, manekin czarny lakierowany czarny, 12. Manekin dziecięcy biały lakierowany z wizerunkiem twarzy. Manekin damski całopostaciowy z głową bez twarzy. Kolor czarny lakierowany. Solidna szklana podstawa z metalowym mocowaniem do łydki lub pięty. Manekin całopostaciowy błyszczący męski czarny Manekin plastikowy ruchomy doskonały nadaje się do ekspozycji odzieży. Manekin dziecięcy całopostaciowy w kolorze cielistym (dziewczynka) z wizerunkiem twarzy. Manekin męski w kolorze czarnym błyszczącym. Manekin damski długi czarny 40/42 noga skręcana Manekin dziecięcy lakierowany czarny z zarysem twarzy. Manekin dziecięcy w kolorze cielistym, opalonym z wizerunkiem twarzy. Manekin dziecięcy cielisty całopostaciowy (dziewczynka) z wizerunkiem twarzy. Manekin damski siedzący z peruką. Wykonany z termoplastycznego polietylenu barwionego w masie (technologia japońska) odpornego na uderzenia. Stołek w kolorze szarym. Manekin damski siedzący Wewnętrzne podświetlenie sprawia, że manekin błyszczy nastrojowym światłem. Manekin do prezentacji odzieży w sklepach, wykonany jest z twardego plastiku barwionego w masie. Odporny na uszkodzenia. Manekin całopostaciowy błyszczący męski biały Manekin dziecięcy. Pozycja leżąca. Kolor cielisty. Manekin damski 36 krótki czarny noga skręcana Manekin dziecięcy całopostaciowy z wizerunkiem twarzy i włosami, chłopiec w kolorze cielistym opalonym. Kolor-czarny błyszczący (manekin pokryty lakierem najwyższej jakości) Stojak na ubrania Gumę czarny Ceny podane na aukcjach internetowych są cenami brutto (zawierają VAT). Manekin damski długi czarny 36/38 noga skręcana Manekin wykonany z utwardzonego styropianu i obleczony w koszulkę z elastycznego materiału w kolorze czarnym. Manekin może stać samodzielnie na ladzie, na wystawie. Manekin ma z tyłu umieszczoną w szyi śrubę, dzięki czemu można go powiesić na lince, stojaku, kratce lub systemie rurowo-kulowym. Stojak na ubrania Gumę podwójny czarny Ceny mogą być tam inne ! Manekin damski z tworzywa sztucznego doskonały nadaje się do ekspozycji odzieży. Ekskluzywny abstrakcyjny manekin damski wystawowy sklepowy w kolorze czarnym. Inne nazwy danego produktu: manekin męski, manekin damski, manekin do garnituru