sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

manekin czarny lakierowany

Manekin dziecięcy cielisty z wizerunkiem twarzy. Manekin krawiecki wykonany jest ze styropianu, owinięty w czarny materiał. W komplecie jest podstawa chromowana. Manekin krawiecki-damski tors na czarnej, lakierowanej podstawie. Manekin wykonany z wysokiej jakości materiału, malowany lakierem stosowanym także do malowania karoserii samochodowych. Mocowania manekina na podstawie metalowej: do stopy i do łydki Właśnie zrecenzowałem Basic, manekin czarny lakierowany czarny, 12. Manekin dziecięcy biały lakierowany z wizerunkiem twarzy. Manekin damski całopostaciowy z głową bez twarzy. Kolor czarny lakierowany. Solidna szklana podstawa z metalowym mocowaniem do łydki lub pięty. Manekin całopostaciowy błyszczący męski czarny Manekin plastikowy ruchomy doskonały nadaje się do ekspozycji odzieży. Manekin dziecięcy całopostaciowy w kolorze cielistym (dziewczynka) z wizerunkiem twarzy. Manekin męski w kolorze czarnym błyszczącym. Manekin damski długi czarny 40/42 noga skręcana Manekin dziecięcy lakierowany czarny z zarysem twarzy. Manekin dziecięcy w kolorze cielistym, opalonym z wizerunkiem twarzy. Manekin dziecięcy cielisty całopostaciowy (dziewczynka) z wizerunkiem twarzy. Manekin damski siedzący z peruką. Wykonany z termoplastycznego polietylenu barwionego w masie (technologia japońska) odpornego na uderzenia. Stołek w kolorze szarym. Manekin damski siedzący Wewnętrzne podświetlenie sprawia, że manekin błyszczy nastrojowym światłem. Manekin do prezentacji odzieży w sklepach, wykonany jest z twardego plastiku barwionego w masie. Odporny na uszkodzenia. Manekin całopostaciowy błyszczący męski biały Manekin dziecięcy. Pozycja leżąca. Kolor cielisty. Manekin damski 36 krótki czarny noga skręcana Manekin dziecięcy całopostaciowy z wizerunkiem twarzy i włosami, chłopiec w kolorze cielistym opalonym. Kolor-czarny błyszczący (manekin pokryty lakierem najwyższej jakości) Stojak na ubrania Gumę czarny Ceny podane na aukcjach internetowych są cenami brutto (zawierają VAT). Manekin damski długi czarny 36/38 noga skręcana Manekin wykonany z utwardzonego styropianu i obleczony w koszulkę z elastycznego materiału w kolorze czarnym. Manekin może stać samodzielnie na ladzie, na wystawie. Manekin ma z tyłu umieszczoną w szyi śrubę, dzięki czemu można go powiesić na lince, stojaku, kratce lub systemie rurowo-kulowym. Stojak na ubrania Gumę podwójny czarny Ceny mogą być tam inne ! Manekin damski z tworzywa sztucznego doskonały nadaje się do ekspozycji odzieży. Ekskluzywny abstrakcyjny manekin damski wystawowy sklepowy w kolorze czarnym. Inne nazwy danego produktu: manekin męski, manekin damski, manekin do garnituru