Cywilizacyjna choroba jaką jest cukrzyca

Cywilizacyjna choroba jaką jest cukrzyca

Cukrzyca jest jedną z tych chorób, która ze względu na skalę występowania oraz czynniki ryzyka jest uznawana za chorobę cywilizacyjną. Jednocześnie czynniki ryzyka wpływające na występowanie cukrzycy znacznie częściej występują w krajach More »

Skutecznie działający aparat na zęby

Skutecznie działający aparat na zęby

Jeśli chce się realizować specjalistyczne leczenie stomatologiczne istotne jest decydowanie się na takie miejsca do realizowanie leczenia, gdzie można liczyć na leczenie wykonywane przez odpowiednich specjalistów. Gdy wybiera się poszczególne gabinety stomatologiczne More »

Wykorzystanie drukowania trójwymiarowego

Wykorzystanie drukowania trójwymiarowego

Postęp w zakresie drukowania trójwymiarowego bezpośrednio przekłada się na możliwość korzystania z coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Dotyczy to między innymi urządzeń, które mogą być wykorzystywane do drukowania trójwymiarowego. Ważne jest w More »

Stomatolog w Warszawie a potrzeby i oczekiwania

Stomatolog w Warszawie a potrzeby i oczekiwania

Stomatolog Warszawa to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów Poszczególni klienci mogą mieć różne wymagania pod względem poziomu obsługi klienta, w związku z czym system obsługi powinien być elastyczny i spełniać oczekiwania klientów. Należy More »

Implantologia w Warszawie a odpowiedzialność za zobowiązania spółki

Implantologia w Warszawie a odpowiedzialność za zobowiązania spółki

Implantologia Warszawa to również liczne zobowiązania względem spółki W orzecznictwie Sądu Najwyższego oraz doktrynie przyjmuje się, że odpowiedzialność za zobowiązania spółki ponoszą osoby, które były członkami zarządu w czasie, w którym zobowiązania More »

 

manekin czarny lakierowany

Manekin dziecięcy cielisty z wizerunkiem twarzy. Manekin krawiecki wykonany jest ze styropianu, owinięty w czarny materiał. W komplecie jest podstawa chromowana. Manekin krawiecki-damski tors na czarnej, lakierowanej podstawie. Manekin wykonany z wysokiej jakości materiału, malowany lakierem stosowanym także do malowania karoserii samochodowych. Mocowania manekina na podstawie metalowej: do stopy i do łydki Właśnie zrecenzowałem Basic, manekin czarny lakierowany czarny, 12. Manekin dziecięcy biały lakierowany z wizerunkiem twarzy. Manekin damski całopostaciowy z głową bez twarzy. Kolor czarny lakierowany. Solidna szklana podstawa z metalowym mocowaniem do łydki lub pięty. Manekin całopostaciowy błyszczący męski czarny Manekin plastikowy ruchomy doskonały nadaje się do ekspozycji odzieży. Manekin dziecięcy całopostaciowy w kolorze cielistym (dziewczynka) z wizerunkiem twarzy. Manekin męski w kolorze czarnym błyszczącym. Manekin damski długi czarny 40/42 noga skręcana Manekin dziecięcy lakierowany czarny z zarysem twarzy. Manekin dziecięcy w kolorze cielistym, opalonym z wizerunkiem twarzy. Manekin dziecięcy cielisty całopostaciowy (dziewczynka) z wizerunkiem twarzy. Manekin damski siedzący z peruką. Wykonany z termoplastycznego polietylenu barwionego w masie (technologia japońska) odpornego na uderzenia. Stołek w kolorze szarym. Manekin damski siedzący Wewnętrzne podświetlenie sprawia, że manekin błyszczy nastrojowym światłem. Manekin do prezentacji odzieży w sklepach, wykonany jest z twardego plastiku barwionego w masie. Odporny na uszkodzenia. Manekin całopostaciowy błyszczący męski biały Manekin dziecięcy. Pozycja leżąca. Kolor cielisty. Manekin damski 36 krótki czarny noga skręcana Manekin dziecięcy całopostaciowy z wizerunkiem twarzy i włosami, chłopiec w kolorze cielistym opalonym. Kolor-czarny błyszczący (manekin pokryty lakierem najwyższej jakości) Stojak na ubrania Gumę czarny Ceny podane na aukcjach internetowych są cenami brutto (zawierają VAT). Manekin damski długi czarny 36/38 noga skręcana Manekin wykonany z utwardzonego styropianu i obleczony w koszulkę z elastycznego materiału w kolorze czarnym. Manekin może stać samodzielnie na ladzie, na wystawie. Manekin ma z tyłu umieszczoną w szyi śrubę, dzięki czemu można go powiesić na lince, stojaku, kratce lub systemie rurowo-kulowym. Stojak na ubrania Gumę podwójny czarny Ceny mogą być tam inne ! Manekin damski z tworzywa sztucznego doskonały nadaje się do ekspozycji odzieży. Ekskluzywny abstrakcyjny manekin damski wystawowy sklepowy w kolorze czarnym. Inne nazwy danego produktu: manekin męski, manekin damski, manekin do garnituru