sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

kodowanie psd do html

Oferuję cięcie i kodowanie z dokładnym odwzorowaniem projektu graficznego. Dla mnie jeden piksel robi różnicę! Cięcie i kodowanie projektu na podstawie plików PSD Szablony WordPress zaprojektowane z myślą, aby Twoja niepowtarzalna treść strony, blogu, galerii trafiła do szerszego grona odbiorców. Strona WordPress zaprojektowana na bazie szablonu, projekt logo, wizytówek i ulotek Sprawdź naszą ofertę na kodowanie PSD do html http://pl.psdhtml.me/. Kodowanie projektu graficznego w PSD do HTML, dostosowanie do urządzeń mobilnych Wdrożenie nowej odsłony serwisu, cięcie i kodowanie grafiki pod system. Cięcie i kodowanie szablonów stron Wdrażam projekty graficzne do systemu zarządzania treścią WordPress. PORADNIK Odstępy między wierszami w WordPress Profesjonalne konwertowanie PSD do WordPress Zlecę kodowanie stron www-stała współpraca. Kompleksowe kodowanie projektu strony obsługującej kurorty zimowe, oferującej system konkursów oraz multimedialne prezentacje aktualnych informacji na temat warunków pogodowych Cięcie i kodowanie szablonu pod system WordPress. Projekt, kodowanie oraz wdrożenie strony wizytówki dla serwisu samochodowego. W naszej ofercie znajdziesz kodowanie i wdrażanie szablonów oraz skryptów WordPress, które jest zgodne z aktualnymi standardami. – kodowanie.PSD do HTML/CSS/Ją, Projekt graficzny i kodowanie strony na podstawie szablon WordPress, wdrożenie interaktywnych map i wtyczek społecznościowych. Strona www oparta o system WordPress wraz z systemem aplikacji o pracę powiązanym z bazą danych kandydatów Trzy powody, aby użyć WordPress dla stworzenia strony www: brak czasu, brak żadnych umiejętności i brak ból głowy jako rezultat. Projekt graficzny i kodowanie strony głównej i okna oferty dla agencji turystycznej. W ramach projektu powstała wtyczka pozwalająca na budowę interaktywnej kafelkowej prezentacji ofert. A idąc tym tropem można także podmienia „kostki” od pilota czy tu już pozostaje kodowanie ? Kodowanie projektu graficznego strony www obsługującej sprzedaż obrazów, plakatów i materiałów ze spersonalizowanym nadrukiem Strona w stylu ‚lat design’, oparta o WordPress Instalacja czcionek Google w WordPress Strona prezentująca portfolio brytyjskiego dziennikarza specjalizującego się w tematyce podróżniczej, oparta na systemie WordPress Projekt, kodowanie oraz wdrożenie własnej strony internetowej opartej na WordPress. Kodowanie dokonujemy w następujących modelach BMW. Cięcie i kodowanie szablonu graficznego. Diagnostyka, kodowanie i programowanie najnowszych modeli mercedesa i porsche. Kodowanie z PSD do HTML