sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

Jak można pomóc naszemu dziecku w problemach emocjonalnych?

Czasem nasze dzieci stają w obliczu problemów, z którymi nie potrafią sobie samodzielnie poradzić. psycholog dziecięcy warszawa to specjalista, który w takiej sytuacji będzie mógł zapewnić odpowiednią pomoc, dlatego warto czasem umówić się na wizytę. Dobrze jest wiedzieć, że pewne sytuacje, które nam wydają się błahe, dla dziecka mogą być niezwykle stresujące i szkodliwe, dlatego nie powinniśmy ich lekceważyć. Gdy tylko zauważymy, że nasze dziecko ma problemy, warto od razu porozmawiać z nim i sprawdzić co się dzieje. Jeśli nie wiemy jak się do tego zabrać lub nasze starania nie przynoszą skutków, rozwiązaniem może być psycholog dziecięcy warszawa, który zapewni nam odpowiednią pomoc. Dzięki niemu wszystko może zmienić się na lepsze, a problemy naszego dziecka odejdą w zapomnienie. Zamiast więc zwlekać z umówieniem wizyty, lepiej zrobić to od razu i zapewnić dziecku odpowiednią pomoc.

Co zrobić, by wizyta u psychologa nie była stresująca?

Każda nowa sytuacja dla dziecka może stanowić niemałe wydarzenie. psycholog dziecięcy warszawa to dla niego nowa, obca osoba, dlatego jeśli planujemy u niego wizytę, warto postarać się, by nasze dziecko nie czuło się podczas niej niekomfortowo. W tym celu koniecznie należy porozmawiać z nim i poinformować go w prosty sposób gdzie się wybieracie oraz pozwolić mu na przykład zabrać ze sobą ulubioną maskotę lub inną zabawkę, dzięki której będzie ono czuć się pewniej. Ponadto warto także przez cały czas być przy dziecku i zapewnić mu wsparcie, aby czuło się bezpieczne.

Odpowiedni specjaliści pomogą Twojemu dziecku!

Czasem wydaje się nam, że nasze dziecko jest niegrzeczne i zamiast podjąć próbę rozmowy, fundujemy mu kary. Nie zawsze jednak sprawa jest taka prosta i czasem może okazać się, że za zmiana zachowania stoją poważniejsze problemy, które mają swoje źródła w różnych rzeczach. W takich przypadkach warto umówić dziecko na wizytę u psychologa, który pomoże nam do niego dotrzeć i sprawić, że poczuje się o wiele lepiej.