firma sprzątająca szczecin

firma sprzątająca szczecin

Chcesz utrzymać czystość w swoim domu? Nie masz czasu na sprzątanie, a może po prostu tego nie lubisz? Dlatego nasza firma istnieje dla Ciebie. Profesjonalna firma sprzątająca świadcząca tanie usługi sprzątania mieszkań More »

ozonator

ozonator

Ozonator może być stosowany do ozonowania samochodu. Usuwa z jego wnętrza, tapicerki, przewodów wentylacyjnych, pleśń, bakterie, grzyby, bakterie. Czerwony – poważne zanieczyszczenie powietrza, jakość powietrza bardzo zła. W przypadku występowania pan leukopenii More »

półki sklep online

półki sklep online

Półki bardzo ładne, pasują do wnętrz w stylu skandynawskim. Polecam. Półki metalowe to podstawowy element wyposażenia każdego sklepu. W połączeniu z pozostałymi meblami sklepowymi pozwalają na stworzenie atrakcyjnej dla klienta ekspozycji. Warzywa, More »

wypożyczalnia busów warszawa

wypożyczalnia busów warszawa

Wynajem samochodów osobowych i dostawczych w mieście Warszawa dopasowujemy do potrzeb klienta. Dlatego nasza oferta to następujące warianty. Wypożyczalnia samochodów dostawczych, busów Warszawa Wypożyczalnia busów i vanów w Warszawie Działamy na zasadzie: More »

sprzedaż przez telefon

sprzedaż przez telefon

Książki na sprzedaż lub wymianę od zł II. Techniki sprzedaży przez telefon-prezentowanie oferty Sprzedaż pojazdu z ustanowionym zastawem rejestrowym – tylko dla orłów III. Techniki sprzedaży przez telefon-trudne rozmowy Sprzedaż pracownikowi telefonu, More »

 

Bitcoin – co to jest?

Początek bitcoin https://coinroom.com/ przypada na rok 2008, a jego twórcą była osoba kryjąca się pod nickiem Satoshi Nakamoto. Ale to nie tylko sukces pojedynczej osoby. Bo może być spore prawdopodobieństwo, że za rezultatem tej niezwykłej waluty nie kryje się tylko jeden człowiek, a z kolei grupa genialnych programistów oraz matematyków. Ale do tego i oczywiście – marketingowców. Ta wirtualna waluta co prawda początkowo zdawała się być tylko kolejnym interesującym pomysłem Internetu. A wykazywały to zwłaszcza bardzo niskie notowania jakie miał bitcoin, kiedy to ten zadebiutował na giełdzie MtGox oraz kosztował tylko 0,063 dolara za sztukę. Ale to nie wszystko. Bo ten kiepski start przeistoczył się jednakże w bardzo dynamiczny pochód po tytuł największej oraz najbardziej rozpoznawalnej wirtualnej waluty na świecie, z którą to nawet zaczynają się liczyć te znane i ogromne instytucje finansowe. A wystarczy tylko nadmienić, że w niektórych okresach, wartość Bitcoina podnosiła się rok do roku nawet o 1400 procent!
Bitcoin to pojęcie absolutnie abstrakcyjne. A mianowicie jest to w gruncie rzeczy ciąg kilkudziesięciu znaków, pod którymi to jest ukryty zaszyfrowany kod. A zatem tej waluty nie można dotknąć, ani też jej fizycznie zobaczyć. A wiec w sporym uproszczeniu można powiedzieć, że to wytwór ogromnej operacji matematycznej, którą to realizują specjalnie zaprojektowane oprogramowania komputerowe. Taka „moneta” nie ma zatem żadnej materialnej postaci, a pomimo tego, można ją z powodzeniem przekazywać dalej oraz płacić nią za cały wachlarz usług oraz produktów. A takim razie jak zdobyć Bitcoiny? A mianowicie to zadanie może być zarówno bardzo łatwe, jak też bardzo trudne – to zależy jaką opcję wybierzesz. Bowiem wirtualna waluta ma już tak wielką popularność, że na rynku funkcjonują już specjalne kantory oraz giełdy wymiany. Jeżeli więc masz dość gotówki – możesz Bitcoin zakupić od innego internauty, który to np. akuratnie chce się go pozbyć. A bardzo dobrze posłużyć może do tego giełda. Jest to łatwe, ale niestety obarczone sporym ryzykiem padnięcia ofiarą tzw. bańki spekulacyjnej.