sofy trzyosobowe

sofy trzyosobowe

Kanapa jest wygodną alternatywą łóżka-stanowi miejsce spania dla jednej. Dolne łóżko posiada rozkładane nóżki, dzięki którym staje się ono normalnej. SOFA. Funkcja spania Mniejsze sofy 2-osobowe z relaksem. Ponadczasowa elegancja sofy zachwyca. More »

sofy narożne prawe

sofy narożne prawe

W ofercie posiadamy również sofy rozkładane oraz narożniki bez funkcji spania. Sofy i wersalki młodzieżowe ABBA to meble wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki licznym udoskonaleniom zapewniają komfort oraz maksymalną oszczędność przestrzeni. Gdyby More »

sofy leżanki

sofy leżanki

Bardzo istotnym elementem rozkładanej kanapy jest skrzynia na pościel, najlepiej pojemna i dość głęboka – nie bagatelizujmy tego, zwłaszcza jeśli kanapa ma być meblem codziennego użytku. Kanapa z funkcją spania AGA Szukam More »

sofy dwuosobowe

sofy dwuosobowe

Charakteryzują się one prostą formą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. W wielu mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni, a to umożliwiają właśnie sofy rozkładane. UWAGA! Zdjęcie koloru sofy jest zdjęciem poglądowym. Przy wyborze koloru More »

sofy 2 osobowe ze skóry

sofy 2 osobowe ze skóry

Sofa 3-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania 118 × 198 Pow. Spania -115 cm x 190 cm Powierzchnia spania 205 cm x 127 cm Miejsc do spania: 2-osobowe Sofy i More »

 

Bitcoin – co to jest?

Początek bitcoin https://coinroom.com/ przypada na rok 2008, a jego twórcą była osoba kryjąca się pod nickiem Satoshi Nakamoto. Ale to nie tylko sukces pojedynczej osoby. Bo może być spore prawdopodobieństwo, że za rezultatem tej niezwykłej waluty nie kryje się tylko jeden człowiek, a z kolei grupa genialnych programistów oraz matematyków. Ale do tego i oczywiście – marketingowców. Ta wirtualna waluta co prawda początkowo zdawała się być tylko kolejnym interesującym pomysłem Internetu. A wykazywały to zwłaszcza bardzo niskie notowania jakie miał bitcoin, kiedy to ten zadebiutował na giełdzie MtGox oraz kosztował tylko 0,063 dolara za sztukę. Ale to nie wszystko. Bo ten kiepski start przeistoczył się jednakże w bardzo dynamiczny pochód po tytuł największej oraz najbardziej rozpoznawalnej wirtualnej waluty na świecie, z którą to nawet zaczynają się liczyć te znane i ogromne instytucje finansowe. A wystarczy tylko nadmienić, że w niektórych okresach, wartość Bitcoina podnosiła się rok do roku nawet o 1400 procent!
Bitcoin to pojęcie absolutnie abstrakcyjne. A mianowicie jest to w gruncie rzeczy ciąg kilkudziesięciu znaków, pod którymi to jest ukryty zaszyfrowany kod. A zatem tej waluty nie można dotknąć, ani też jej fizycznie zobaczyć. A wiec w sporym uproszczeniu można powiedzieć, że to wytwór ogromnej operacji matematycznej, którą to realizują specjalnie zaprojektowane oprogramowania komputerowe. Taka „moneta” nie ma zatem żadnej materialnej postaci, a pomimo tego, można ją z powodzeniem przekazywać dalej oraz płacić nią za cały wachlarz usług oraz produktów. A takim razie jak zdobyć Bitcoiny? A mianowicie to zadanie może być zarówno bardzo łatwe, jak też bardzo trudne – to zależy jaką opcję wybierzesz. Bowiem wirtualna waluta ma już tak wielką popularność, że na rynku funkcjonują już specjalne kantory oraz giełdy wymiany. Jeżeli więc masz dość gotówki – możesz Bitcoin zakupić od innego internauty, który to np. akuratnie chce się go pozbyć. A bardzo dobrze posłużyć może do tego giełda. Jest to łatwe, ale niestety obarczone sporym ryzykiem padnięcia ofiarą tzw. bańki spekulacyjnej.